Kopačky (2008)

První půlka dost slabá, ale druhá to dost zvedla, takže celkové pocity jsou na 70%. A hlavně kouzelná Mila Kunis, asi nejhezčí herečka současnosti...

Navždy spolu (2012)

Rozkošná Rachel a tím to bohužel končí. To, že je celej film jasný, jak skončí (ať už s drobnou změnou nebo bez ní), to by mi nevadilo, ale tady mě všechno to mezi tak nějak nechytlo a moc nebavilo...

Koupili jsme ZOO (2011)

Tohle mi fakt sedlo. Příběh o obyčejných lidech a neobyčejných možnostech, které všichni máme. Srdeční záležitost a v HáDéčku naprosto dokonalý zážitek.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Pořád nechápu, proč Fincher tenhle remake udělal. Původní film je hodně čerstvý a hlavně perfektní. Tahle předělávka mi přišla trochu horší, postavy jsou víc učesané a chybí tomu syrovost původního podání. Možná v tom hraje roli i znalost děje, jelikož podoba tam je poměrně velká. Pro člověka, neznalého předlohy ale určitě doporučuju, 2,5 hodniny uteče jak nic, jen konec by možná mohl být trochu kratší. Věřím, že další díly budou povedenější než původní, jelikož tam už to nebylo ono...

Avengers (2012)

Není to na plných 100%, ale kromě Batmana zatím asi nejlepší komiksovka. Spojení těchto hrdinů vyšlo podstatně lépe než jim samotným věnované filmy... Nezapomenutelné scény, kdy jsem se prohýbal v sedačce :-D

Nedotknutelní (2011)

Ten film je prostě boží. Očekával jsem nějaké psychodrama a přitom jsem se u filmu takhle dlouho nezasmál. Úžasný a vtipný příběh o tom, jak je důležité mít přátele, kteří vám pomůžou se radovat ze života.

Jeden musí z kola ven (2011)

Zdlouhavý, nepohlcující, nepřehledný a v podstatě nepotřebný film. Pár zajímavých míst ale celkově mám z toho naprosto nevýrazný dojem a rozhodně bych to nikomu nedoporučil. Nejzajímavější je setkání Sherlocka Holmese a Caesara :-)

Její případ (2005)

Neskutečně silný film, který mě naprosto pohltil a vyvolal ve mě velmi silné emoce, jednoznačných 100%.

Drive (2011)

Největší omyl, který jsem viděl v kině... Začátek famózní, ale potom se vše zaseklo v utahaném, mě nic neříkajícím stylu. Každá scéna byla natahovaná minimálně dvakrát tolik, co jsem schopný ustát a snad 20x jsem nevěřil, že je vůbec možné něco takového ještě více natahovat a zabírat. Pro někoho kult, pro mě velké nepochopení... A soundtrack? vždyť je po 90% filmu úplné ticho!

Noční hlídka (2004)

No tak tohle je moc, nechápu je se dá z tak skvělý knížky natočit takováhle sr-č-a.