Fresh Prince (1990) (seriál)

travil jsem u tohoto serialu hodne casu jako malej kluk a mozna i teenager jestli si pamatuji spravne.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Namet je skely provedeni taky, jen mi tomu chybi asi vice nasili ve vsech trech dilech.Povidky vypovidaji o soucasnych socialnich tematech, ktere se vesmes nejak musi vetkat do budoucnosti, tri dily jsou tri ruzne pribehy a cesty ktere si prave s tou myslenkou zahravaji - kde je meznik mezi lidstvem a technologii.jak nas to ovlivnuje v tom, co delame.

REC 3: Počátek (2012)

Velka nuda a zklamani, pusobi to spise groteskne,ztrata casu vicemene pro jakehokoliv fanouska zombie hororu.

Dealer II (2004)

Dejove slabsi nez jednicka, nicmene herecke vykony bravurni! 3/4*

Neviditelný cíl (2007)

Par slabych mist, jinak akcni hogkongska pecka jak se patri !

Krvavý potok (2009)

Docela nudne Becko, s par zajimavymi okamziky.Schumacher hodne ujel.Rozhodne nic co jsme od nej zvykli, jen jmeno u rezie.

Snuff: A Documentary About Killing on Camera (2007)

Pro divaka, ktery se nikdy nesetkal se snuffem, ci s pojmem jako takovym, i pro nahodneho milovnika hororu tohle bude asi silny kafe.Nicmene jinak se to nezabyva snuff filmem a kulturou kolem neho nijak do hloubky spis pojmem a par filmy ktere maji nadech snuffu ( samozrejme proto ze by tenhle dokument byl take nejspis nevysilatelny a zakazany, ci taky proto ze je tezke najit nekoho zasveceneho ) at tak nebo tak je urcite zajimave poslouchat zivotni zkusenosti a nazory jak vyslouzileho agenta FBI tak cloveka lidi z filmoveho prumyslu ( sic bych ocenil aby tech "expertu" bylo vic )

Láska a jiné závislosti (2010)

Lepe se na to kouka, nez cokoli jineho...ztraci se ta komedialnost a drama tak, ze z toho vypadne jen plytky pribeh, ktery se tahne k tomu k cemu se tahne vetsina podobny americkych love story.

Za hranou (2008)

Opet dalsi nedoceneny film, zajimavy zcenar, dobre herecke vykony, dech australie.

Alien Vs Ninja! (2010)

Chvilemi to velmi nudilo, nicmene nektere vtipne a bojove zceny to vetsinou zachranily.Vtipne bylo prekvapive uziti anglictiny ( nejspis provokace k USA ) alienem ovladanych ninju :) Skoda toho nizkeho rozpoctu pro digitalni zceny, a masky pusobilo to trochu rozporuplne.Vetsinu lidi tenhle film ale odradi a budou jen kroutit hlavou coze to ma jako byt !