V zajetí démonů (2013)

Mno, tak po tomhle hororu jsem byla opravdu spokojená. V každým hororu je vždy nějaká scéna, která mě naprosto vrátí do reality. Tady jsem byla napjatá od začátku až do konce. Už jen ta úvodní znělka naprosto luxusní. Přála bych si více takových hororů.. Hlavně závěrečný exorcismus fáákt luxusní! Mno, jasných 5 HVĚZD!!!!

Nedotknutelní (2011)

Překrásný film.. U něj se mi vystřídaly snad všechny emoce. Od srdce jsem se zasmála.. Je krásné vidět, jak někdo úplně obyčejný může být tak užitečný. A dokáže najít smysl života člověku, který jej ztratil.. Nádherně zahrané.. Zaslouží si 5 hvězd.. škoda, že nejde dát víc.. U mě jich je rozhodně daleko vííííc :) !!

Nespoutaný Django (2012)

Film, který si udržel mou pozornost po celou tu dobu.. Nejlepší z nejlepších!! Zaslouží si 5 hvězd... Jsem nadšená!!

Pí a jeho život (2012)

Vizuálně to stálo opravdu za to.Rozebírání náboženství a víry tam bylo zbytečně moc..Celkový dojem:dobrý :) Nelituji,že jsem na ten film šla .. Dojala mě ta scéna se surikatama :)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jůůůů :) Krasný film :) Glum mě nezklamal .. Pytlíšek je v pytli ..:-D Klidně bych se na to podívala znovu..

Slunce, seno, jahody (1983)

Nejlepší česká klasika :) Vždycky se musím smát, když slyším ty parádní hlášky..

Drákuloviny (1995)

Tento film prostě stojí za shlédnutí.. Za ten pravý nefalšovaný smích a bolesti břicha :) Pravá odreagovka...

Sinister (2012)

Tento film splnil mé očekávání..Bylo tam spoustu napětí,lekavých scén a bohužel i nesmyslů.Nejvíc mě naštvala ta poslední scéna,jak zalezli do toho videa..No jo,ale v hororech to tak bývá..bohužel..Byl to však zajímavý nápad..Dávám 4 hvězdy.. a těším se na další napínák :)