• Mysteriózní
  • Thriller

Pan Church (2016)

velmi krásný a velmi emotivní příběh,oči mám jak angorák.....nádhera,tento filmve vás zanechá pozitivní stopu at chcete nebo ne!A rozhodně nezapomenete o čem fil byl.

Nocturama (2016) odpad!

Nic nudnějšího jsem nikdy neviděla!!!!!

Maigret - Maigret klade past (2016) (epizoda)

No teeeda pro mě naprostá lahůdka...dávám čtyři hvězdy za styl natočení,za Rowana,páč ten byl k sežrání,perfektní jak dokázal zahrát klidného a rozvážného profíka,kterému téměř hoří prdel!Příběh není až tak zajímavý a stejně Vás to nenechá si dojít ani na cígo:-)prostě mě fakt tenhle snímek bral!!!

Čarodějnice (2015)

Největší zklamání roku:-(taková škoda,námět dobrý herci super ale horror?No..tak to teda sorry ale ne!!!Tak jsem se těšila a velký nic....žádná husina,žádnej náznak hrůzy strachu jít na záchod..nic..můj názor samozřejmě,zkoukněte a třeba budete nadšeni:-)

Temný případ (2014) (seriál)

Přátelé tohle je fakt pecka!!!! 1 série Vás dostane ale u druhé se doporučuji odpoutat od páru Matthew McConaughey a Woody Harrelson,páč 2série byla pro mě od třetího dílu než jsem si odvykla na ty dva opět bomba!!!Všichno na tomto seriálu je prostě návykové a pro mě to bylo cca 16 hodin porna:-)první sérii jsem zkoukla na jeden zátah a druhou na dva,jak říkám dostane Vás to a hned tak nepustí!!!!Geniální sakum..prdum!!!!To prostě musíte vdiět!!!!!

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Páni 5 hvězdiček nedávám často,ale věřte že tenhle seriál Vám zaleze pod kůži! Matthew McConaughey je zde geniální,myslímm že lépe nikdy nic nezahrál a asi už nezahraje!Je to návyková série tomu věřte!!!Já vydržela 6hodin koukat v jednom kuse.Prostě není lepšího seriálu!!!!

Krvavé zjevení (2016)

Mě se líbil nápad s prohnilým a nemravným policistou a krásnou Ana de Armas alias malou holčičkou.Jo..má to chyby a ač Keana Reevese mám ráda,tady působil jako lelklá ryba.Fakt průser!Škoda...mohl to být dobrý film:-(

The Veil (2016)

Z tohohle filmu se dalo vyždímat mnoooohem víc..škoda méně je někdy více

Die Tür (2009)

Normálně bych dala tři hvězdy,ale protože je to první pěknej a povedenej německej film dávám hvězdu navíc.Překvapili...

Angel Heart (1987)

No tak to si snad děláte všichni prdel né?Po pěti minutách jsem věděla že je to on a nehrát to Mickey tak na to seru...nuda, nuda, nuda a to tak že skoro dvě hodiny.Fakt nechápu co Vás tak na tomhle bralo???Dobře možná žijete v roce 1987 ale v roce 2016 fakt brak!!!