• Mysteriózní
  • Thriller

Archive 81 (2022) (seriál)

Doporučuji...hudba zaslouží 4 hvězdy

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Za mě nejlepší seriál všech dob,nic emotivnějšího jsem jak tě živ neviděla!!!!Nikdy se mi o žádném filmu natož seriálu nezdálo,v tomto případě mě hrdinové navštívili i ve snu ha...Tlak jsem mela temer u kazdeho dilu ze to neslo zmerit :-))

Dark (2017) (seriál)

tak rok jsem cekala na druhou serii a nemohu se dockat treti .....za me pecka na kterou se nezapomina

Bohemian Rhapsody (2018)

Teda jak já se těšila,Frediho miluji a budu...film je naprostá katastrofa pro me!!!Hur to dopadnout fakt nemohlo!Jsem tak nasraná!!!!!!:-(UZ CHAPU PROC JEHO BYVALA ZENA NESOUHLASILA A MELA NAMITKY.....Ostuda kdyby to Fredi videl bouchnul by jako kamna!I ten kluki z Plzne co ho imituje je mu podobnejsi....jeho oci co to kruci melo byt????Jedine za co davam hvezdu jsou pohyby toho herce,mel to zmaknuty ale kde byly opravdove emoce?Kde byl Fredi????Cele hoooodne spatný...sorry jako

Sestra (2018)

Tak to posrali....

Jak přicházejí sny (1998)

Dost stara vec,videla jsem tento film snad desetrát a je v mem srdci....vzdy se mi procistí slzne kanalky

Robin Williams: Mysl na dlani (2018)

neznám nikoho kdo by ho neměl rád....takovy lidé by nemeli stárnout a onemocnět natož umírat.Mam ho ulozeneho v srdci .

Channel Zero (2016) (seriál)

v první sérii me vyloženě štval bubák ze zoubků????No....dokoukala jsem to mohlo to být lepší....za to druhá série mě vyloženě bavila....uvidím co třetí

Hannibal (2013) (seriál)

Miluji ho,jeho ledový klid,jeho kamennou tvář,je úžasný 😉

OA (2016) (seriál)

Tak na další řadu se tedy opravdu těším,v 1díle jsem bulela jako blbec a v posledním taky,mě osobně by stačilo shrnutí do 3-4 dílů ale budiš....je to ujetina ale mě chytla:-)víte někdo kdy a zda bude dlší série?