Zambezia (2012)

je to barevné a hýbe se to. Prostě další animák, který se nijak nevybočuje z řady. Za pár hodin nebudete vědět, že jst ho viděli. Až tady jsem si všiml, že je to z JARu, proto asi animace není nijak úžasná, ale ani neurazí. Pokud máte děti, vemte je do kina a udělejte si u nich plusové body, jinak nemá cenu tenhle film vyhledávat

Nespoutaný Django (2012)

1 544 komentářů k filmu, to už asi nic smysluplného a nového nepřidám. Prostě Tarantino se vším dobrým a zlým, co k němu patří. Osobně si to zařadím jako druhý nejoblíbenější film od Tarantina

Babovřesky (2013)

Když se mě matka ptala na jaký film má jít do kina, dodala, že to musí být jednoduché, spíše vtipné a bez krve a nechce, aby to bylo animované, zjistil jsem, že v současné době jsou Babovřesky jediný film, který to splňuje. Film , soudě podle plných kin, svou cílovou skupinu našel. Mám celkem rád Slunce, seno...ale v téhle věci není jediný herec, který by to svým hereckým talentem jakkoliv zachránil. Fóry jsou jednoduché, že to víc nejde, ale špatně provedené. Jedna hvězda, že Troška nemá ambice říct svým filmem cokoliv a dobře to ví, na rozdíl od Magnuska. Druhá je za hodnocení odpad od lidí, kteří viděli jen trl. Ale i tak je lepší ušetřit si 200 a počkat až to bude v neděli večer na tv nova.

Naboř a ujeď (2012)

dialogy naprosto zvrácené a vůbec celý film. Ale myslím to v tom nejlepším slova smyslu. Skvělá komedie na zimní večery.

Mechanický pomeranč (1971)

nikdy jsem Kubricka nepochopil a Mechanický pomeranč jsem nikdy nedokázal dokoukat. Nedokážu poznat v čem tkví kvalita tohoto snímku, asi někde bude. A třeba jednou přijde doba, kdy i já tento film ocením, ale zatím to nevypadá reálně

Anna Karenina (2012)

pokud se nechcete prolouskávat téměř 900 stranama Tolstého románu, ani zrovna ve vašem okolí žádné divadlo tuhle hru neinscenuje, je tenhle kousek ideální. Tenhle film má nádech divadelní atmosféry se skvělým obsazením a drží se knižní předlohy. Ale zároveň nedosahuje kvality ani divadelních inscenací a ani knihy. Zvlášť pokud máte starší rodiče, kteří si v kině moc nevyberou, vezměte je na Annu.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

takových lepších 6z10, nebo horších 7z10. Vizuál je nádherný a pořád to má poetiku a kouzlo LOTR, ale s látkou, která je určena hlavně dětem, neuděláte zas mnoho. Logika a chování postav je občas prapodivná, ale hlavně, jak psal Cival, druhý den ráno už ani nevíte, že jste Hobbita viděli. Žádná scéna mi v hlavě nezůstala. Ale musím říct, že necelé 3 hodiny v kině utečou jak voda, nenudil jsem se ani na malou chvíli. Ale doufám, že druhý a třetí díl vytasí něco navíc. kabátek to má velmi slušivý, i když mnoho scén je zbytečných, skvěle vypadají a můžete se opět kochat prostředím, a soundtrack stále funguje na výbornou. Viděno ve 2D s titulky.

Temný rytíř povstal (2012)

jak by řekli sklepáci...te film je především dlouhý a plný postav- a až často mě nudil. bane nebyl vůbec hrozivý a batman zas hrdinný, proslovy až moc americky patetické. možná kdyby to byla detektivka inspirovaná new world order a wall street occupy, fungovalo by to mnohem líp

Princ a pruďas (2011)

Konec kočkování chlapci a teď začneme zábavu z jiného soudku! Naprostá šílenost, která, kdyby se jen trošku snažila brát vážně, mohla dopadnout jako celkem povedený fantasy quest- místo toho se sype spousta variací na motherf*cker a ještě víc šílených nápadů. Když chcete vypnout a bavit se, tak Your highness svůj účel splní

Prometheus (2012)

ani nespočítám kolikrát jsem si v kině řekl "cože ?" a "proč tohle ?", vizuál je nádherný a možná pár scén také, ale na žádnou si nepamatuji a není pro mě důvod to vidět podruhé. nevím, co tím básník chtěl říci, ale dlouho jsem neodcházel z kina tak zklamaný