Bohéma (2017) (seriál)

Celý seriál je natočený veľmi povrchne , chýba úcta ,štýl a skutočné vžitie sa do doby a pokora k vzdelanosti a skutočnému umeniu

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi (2014)

Vzhľadom na to , že som tvorbou tohto génia totálne dlhé roky posadnutá a už takmer nič iné nepočúvam neviem ani inak hodnotiť ako za 5.

Samotáři (2000)

Absolútne exceletné vystúpenie Trojana a Macháčka a když je mi " blbě nejdu si zahulit ",ale pustím si hlášky z tohto filmu a občas aj tú českú nádhernú hymnu.

Peníze (1983)

Skica života , treba sa nechať unášať príbehom a nechcieť viac ako je povedané , podstatná myšlienka nesie to čo hovorí život , žiadny človek nepozná dokonale sám seba a každý človek je potencionálnym vrahom , záleží len od situácie v akej sa ocitne.

Šedovlasý pán (2007)

Veľmi nudne podaný príbeh o jednom z najbrutálnejších vrahov a zároveň kanibalovi, natočený v poňatí selanky, ktorá vykresľuje skôr kariéru kriminalistu ako kriminálnika.

Slovensko chutí (2015) (pořad) odpad!

Ďalšia vracanica typu varí každý s každým ,ako keď sexuje každý s každým , vážne ešte nestačilo tých sračiek o varení a jedna je horšia ako ...

Andrea za hranicou (2014) (seriál) odpad!

Myslím si , že je to horšie ako akákoľvek reality show, mal to byť cestopis - no od toho to má ďaleko, kuchárka to nie je, niekto opisuje ,že je pekná - neviem ale podľa mňa ani to nie je, tak krucinál čo to teda vlastne je !!!

Každý dělá, co umí (2012) odpad!

Neviem ako sa mohla niekomu podariť, tak otrasná zlátanina ničoho, ale musím to zaradiť medzi jednu z najväčších sr...k ,aké moje oko kedykoľvek vzhliadlo.

Deník Dity P. (2013) (pořad) odpad!

v dnešnej časti (15.6.2016) bol na záver najlepší ten vyzliekaúci sa černoch , ufff aspoň na niečo sa dalo v tomto "veľdiele" na moment dívať....