• Thriller

Alfa (2018)

Film má opravdu krásné barvy, bylo radost koukat.

Alibi na klíč (2017)

Docela to ušlo, dokoukal jsem až do konce :-)

Alienoid (2022) odpad!

Po 45 minutách vypnuto - děsná sračka.

Alien Trespass (2009)

Krásné barvy, roztomilé stvoření z vesmíru...... ale jinak NUDA, NUDA a NUDA !!!!!..................Akce filmu se točí v roce 1957. V Kalifornské poušti se rozbije mimozemská loď. Z lodě utíká vražedná bytost - Ghota, která chce zabít všechny živé organismy na Zemi. Z lodě vyleze také mimozemšťan Urp, který je lidstvu nakloněn. Ten se převtělí do místního astronoma Teda Lewise. Spolu se servírkou Tammou se pokusí zachránit svět....

All Girls Weekend (2016) odpad!

Další srajda na obzoru. Nesympatické krávy v lese. Herecký amatérismus byl cítit na každém kroku. A ten směšný konec, tak to už byl fakt skandál :-)

All Hallows' Eve (2013) odpad!

Nudné, hodně amatérské, stupidní, bez napětí, prostě hrůza!

All Hallows' Eve 2 (2015)

Jednička byla odpad a dvojka nepadla daleko od stromu. Nuda! Má matka v polovině filmu vstala, řekla blbost a odešla... Já u té sračky vydržel do konce. Škoda času. 10%

All I Need (2016) odpad!

Bože můj, za co mne trestáš? Tahle amatérská megasračka mi naprosto zkundila sobotu :-(

All Through the House (2015)

30% Vraždy zahradnickymi nůžkami docela dobré, srandovní stříhání a sbírka penisů... ale ty amatérské herecké výkony, to jsem prostě nerozdýchal!

Al morir la Matinee (2020)

A zase jsem na ČSFD skočil na vysoké hodnocení filmu. Tenhle film byl doslova utrpení. Rok 1993, ale vše vypadalo jako z 80-tých let. Prvních 45 minut se nic nedělo. Herecké výkony tragické. Tu, co promítala filmy, zřejmě vzali jako nějaký záskok z komparsu. Ta mne doslova vytáčela. Nelogické chování napadených. A vrah s kapesním nožíkem, to už bylo opravdu k smíchu. Vice jsem sledoval promítaného Frankensteina, než tu sračku v sále.🤮🤮🤮