Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017) odpad!

Syn Turnera se snaží zachránit jeho otce, tím, že najde Posejdonův trojzubec, po Jackovi jde ten mrtvej chlap a ta holka je dcera Barbossy, to se ale dozví těsně před tím než Barbossa umře, aby ji zachránil. Ten trojzubec na konci rozbijou a tím zlomí všechny kletby, takže William je zachráněn a může se vrátit k Elizabeth. Za titulkama je scéna, kde William a Elizabeth spí a přijde tam ten záporák z dvojky.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Když máte blbou náladu a nic se vám nedaří, pusťte si nějaký díl z 1 až 3 série a budete se smát ještě zítra :)

Spider-Man (2002)

Tak přesně takhle má vypadat zpracování comicsu. Sam Raimi zkrátka nepopřel svůj filmařský talent a stvořil tak, alespoň pro mě, nejlepší comicsový film

Noční let (2005)

Jodie Foster vytáhla v mých očích ze zapomenutelnosti let Tajemný, Cilian Murphy let Noční.

40 let panic (2005)

Průměrná komedie, která z tématu a možností nevytěží maximum a na můj vkus má příliš neznámého hlavního hrdinu.

Špatné zprávy pro Medvědy (2005)

Oproti Škole ro(c)ku neměl Linklater takové štěstí na hlavního herce (Thornton je o poznání horší komik než Black) i dětské představitele. Přesto příjemná podívaná, u které oceňuji hlavně výrazný rukopis jejího autora.

3-iron (2004)

ůzračně čistý film. Na konci jsem oněměl. 100% Zajímavé komentáře: Jossie, kiddo, Radko, Martyr, wipeout

Kurýr 2 (2005)

Auta jsou to úchvatnáobě!!! Ale BMW má pravděpodobně lepšího manažéra na prezentaci vozů (jinak by kurýr, prohánějící se v jedničce taky v BMW, neměnil vůz). Dílko nabídne, kromě nádherných aut a dochvilnosti hlavního hrdiny, který vždy dodrží slovo, ještě skoro nahou pistolnici na jehlových podpatcích.a především hodně stupidní příběh. PS: Audi dokáže i létat, pokud jste to nevěděli! A Frank? Ten umí všechno!