100% blond (2005) odpad!

Kolik z vás bylo na cracku, když jste to točili? :D

X-Men: První třída (2011)

Magneto, buď můj učitel. A udělej prosím ještě jednou to s tou ponorkou!

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Ačkoliv celkový rámec působí mírně chaoticky, takhle nějak by měl vypadat film o X-Menech. Zvraty, propracované postavy a efekty při kterých si budete muset zacvaknout bradu, aby vám tam nevletěla moucha. Wow, Magneto zase jednou zářil. Tentokrát mu ale zdatně sekundoval Quicksilver, který si mě získal svou nebetyčnou drzostí.

Frida (2002)

Láska, vášeň, bolest, lidskost. Zažrané do morku kostí s pocitem chvění všude po těle. Žijící a přetrvávající obraz s tématem, co je nám všem tak známé.

Americký samuraj (1992)

"Ahoj, já jsem Helmut a jsem taky samuraj." - "Ahoj, jsem labilní novinářka a nevzala jsem si spodní prádlo." Voe....

Podvodníci (2000) (pořad) odpad!

Krystalický hyenismus ve formátu Lenssen a spol. To je teda shitka!

Jídlo, s.r.o. (2014) (pořad)

Ale jo, dá se to vidět. Ale!!! : Krutopřísné a trapné komiksové entrée jste si mohli odpustit. Pokud jste ostřílení publicisté a teda mluvíte o drsné realitě a "pravdě", pak jste všem těm zvířatomilům, co žerou šunku, měli ukázat, jak se poráží prase. A také ego pana Vaňka, které nabírá dost na rozměru, by zasloužilo nasekat na holou!

Ona (2013)

Jak se zdá, v kinech právě probíhá souboj AI. Vítězem se stává jednoznačně tento snímek, který vás nechá uvěřit, procítit a pak ve vás zanechá těžko popsatelnou prázdnotu.

Transcendence (2014)

Film o ctižádostivé lidské ignoranci a také o tom, jak je nesmírně pošetilé redukovat lidství na změť elektrických signálů. Toť vše. Základní myšlenka filmu by mohla být kostrou dokonale úderného snímku, kdyby ho režíroval skutečně Nolan. Ale to se nestalo. Film má tak dlouhou předehru, že by se z ní ukousala nudou i mimořádně náruživá romantička. Není špatné to vidět, ale Temného rytíře nečekejte. Sice na vás padne melancholie, ale dech vám to nevezme.