Spider-Man 3 (2007)

Nuda. Tak bych charakterizoval asi 120 ze 140 minut ve SM3. Místo akce převažují stupidní dialogy na téma ,,miluji tě Petere" atd. Scénaristu bych za tento výkon vykopl. Jediný dobrý záporák je Lizard, který je ale na scéně bohužel asi jenom 20 minut. A ta scéna jak Spidey skáče a na pozadí je americká vlajka je fakt k zblití.

Ghost Rider (2007)

Podle mě je Ghost Rider dobrá oddechovka, kterou když berete s velkým nadhledem tak velmi pobaví. Už od začátku jsme sice tušil jak to skončí, ale přece jsem se bavil. Závěr byl ale opravdu trapný, ale možná to bylo tím, že už ze mě vyprchalo to hulení, které jsem si před filmem dal :-)

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Nic jsem neočekával...a nic jsem nedostal. Už od začátku jedná velká předvídatelná nuda. A proč se tomu říká horor to fakt nechápu, protože strašidelná scéna tam není aní jedna. Akorát pár nic moc gore scén.

Kill Bill (2003)

Pomsta je pokrm, který se má podávat za studena. Kolikrát jsme to už ve filmech slyšeli. Tady to platí dokonale. Od začátku až do konce jsem se naplno bavil. Anime vložka je naprosto úžasná a do filmu se perfektně hodí. Akční scény jsou takové, jak by jste čekali – hodně krve, hodně mečů a žádné střelné zbraně. V Kill Bill je také nejlepší hudba, co jsem kdy ve filmu slyšel.

Čtyři pokoje (1995)

Film, který jsem půjčil jenom díky tomu, že jsem fanda Q. Tarantina. Jeho povídka je samozřemě až na konci, abyste museli vidět tři předchozí, ketré jsou naprosto nudné. A Tim Roth hraje pro mě absolutně hrozně a ty jeho grimasy mi opravdu vadily. The Missing Ingredient: odpad, The Wrong Man *, The Misbehavers **, The Man From Holywood ****.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Více akční, více explozivnější a více nereálné než předchozí díly. Ale nějak mi tam scházela ta atmosféra prvních Die Hard. Jinak výbroný film s výborným Brucem, propracovanou zápletkou, efektními akčními scénami (i když scéna ze stíhačkou už byla trochu ,,moc“). Nakonec jsem měl tak trochu pocit že John je Superman. Ale mě (a myslím že i nikomu jinému) to nevadilo a já sem si ten film užil opravdu naplno. Jeden z nejlepších akčních filmů roku!!

Americká krása (1999)

Nádherný, i když nereálný film, který pohladí u srdce a zaroveň rozemsutní. Scény v kuchyni a s manželkou v posteli jsou nezapomenutelné. Kevin Spacey hraje v nejlepší roli, v jaké jsem ho kdy viděl. ,,You were masturbating?“ ,,Oh, all right! So shoot me, I was whacking off! That's right, I was choking the bishop, chafing the carrot, you know, saying "hi" to my monster!“

Temný obraz (2006)

Výborný paranoidní, schizofrenní a kdo ví co ještě film. Zajímavá vize budoucnosti, kde drogy (vlastně spíš 1 droga) vládnou společnosti. Když k tomu přidáte výtvarnou stránku, která je něco mezi Anime a komixem, tak vzniká nezapomenutelný film. A ten konec!!!

Tetsuo (1989)

Tak tenhle film jsem dokoukal až na podruhé, protože hned první scéna filmu ve mně vyvolala lehkou nevolnost, která mě donutila film vypnout. Jinak příběh ,,muže“ měnícího se v kov je sám o sobě zajímavý, ale nemuselo to být podáno takovým rádoby uměleckým dojmem, díky kterému hodně lidí ani pořádně nepochopí, co se vlastně na obrazovce děje. A ta nervydrásající hudba se mi fakt nelíbila.

Ichi the Killer (2001)

Máte rádi asijskou kinematografii? Pak nečtete dál a ihned si Ichiho sežente. Nemáte rádi asijskou kin a opravdu hodně krve? Pak vás ani Ichi neosloví. Ostaním doporučuji tento film vidět, protože něco podobné jentak neuvidíte. Ale musíte mít opravdu silný žaludek. Mě osobně právě tento film nalákal k asijským filmům a k Takashi Miikemu.