• Fantasy

Oni 2: Noční kořist (2018)

Totálně bez příběhu, postavy se chovaly lhostejně ke svým životům (jako každý horor) a na konci jsem se nasral, protože SPOILER nedorazila vraha, když měla tu možnost.

Proč? 13x proto - Dvě líbající se holky (2018) (epizoda)

Nechci být hater, ale přijde mi, že na všechny scény, na kterých by se muselo více zapracovat (třeba fotka Alexe z nemocnice) chybí záběr, jakoby se tvůrcům nechtělo nic dělat. A taky je to takové moc idealizované, až to nepůsobí reálně. Ale vzhledem k tomu, že se tam nic neděje, to je hodně návykové.

Gotham - Země nikoho (2018) (epizoda)

Oproti finále z poslední série trochu slabší, celkově na finále slabší díl. Ale i tak mě hodně navnadil na další sérii, druhá polovina dílů byla doslova jen rozjezd dalších částí příběhu.

V bezpečí (2018) (seriál)

Bez přestávky to jede až do konce, pořád to odhaluje nové souvislosti a tajemství. Boží! Jinak všechno bylo v posledním díle vysvětleno. Pokud bude 2. série, tak o něčem jiném. A od stejného autora bych uvítal plno dalších věcí, protože Safe je geniální. Určitě by si to zasloužilo větší pozornost. Jsem zhnusený z toho, že nějaký Most s 90% anebo Killing (který mě bavil) jsou oproti tomuhle strašně roztahované, ale o tolik lépe hodnocené.

Déšť - Zůstat pohromadě (2018) (epizoda)

Přesně jak jsem se bál, celý díl si chodí po lese a já se nudím... Pochybuju, že se to rozehraje. Ještě tomu dám jeden díl a uvidíme, jestli budu pokračovat.