Hra (1997)

Výborný film.Od začátku až do konce jsem byl napjatý.Vůbec jsem netušil jak to dopadne.Je to celé trochu zamotané,zmatené,ale každopádně mě HRA velice zaujala.Michael Douglas byl perfektní.David Fincher má prostě zvláštní filmy.

Diktátor (2012)

Tak u DIKTÁTORA jsem se jenom smál a smál.Pro mě jednoznačně o mnoho lepší než Bruno,Ali G nebo Borat. Prostě pecka!!!!skvěle jsem se bavil.

Tajemství polévky rámen (2008)

Tak Brittany Murphy byla dokonalá,já jí prostě zbožňuju.Příběh je dobrý.Přostředí Japonska- výtečné,nádherné.Film je krásný,příjemý.Opravdu velké překvapení!!!

Tváří v tvář (1997)

Supr akční film.John Travolta jako agent FBI a Nicolas Cage jako terorista jsou velkými protivníky.-oba jsou vyborní,že nevím,který z nich se mi líbil více.Ale hlavně skvělý nápad s výměnou tváří.Přestřelky byli výtečné.Spousty nepředvídatelných zvratů.Naprosto jsem si to užil.Pro mě je TVÁŘÍ V TVÁŘ spolu s ŽIVÝM TERČEM nejlepším filmem od Johna Woo.Samozřejmě tu nechybí holubi.

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Druhý a třetí díl nestál za nic.Takže tohle bylo docela překvapení.Dolphu Lundgrenovi to děsně slušelo,ale škoda,že neměl více prostoru.Bitka Lundgren x Adkins byla výborná.JCVD x Adkins taky skvělý souboj.Příběh je sice blbý,ale všechny rvačky jsou velmi dobré.

Pařba ve Vegas (2009)

Jo jo tak to můžu.Probuzení hlavních hrdinů v hotelu po neskutečné noci a o které si nic nepamatují.A začínají zjišťovat proč mají na hotelu tygra,dítě,jeden hlavní hrdina nemá zub a hlavně kam zmizel jejich kamarád.Pařba ve Vegas je skvělá komedie.

Temný rytíř (2008)

Rozhodně nejlepší díl s Batmanem.Heath Ledger jako šílenec Joker je brilantní.To co předvedl je nezapomenutelné.Christianu Baleovi postava Batmana perfektně sedne.Hudba výborná,akce je dost a dojemné chvilky jsou ve filmu taky.Batmanova mašina nebo naháněčka po městě-supr.Skvělá atmosféra,nepředvídatelné zvraty.Temný rytíř má pro mě zvláštní kouzlo.Christopher Nolan je prostě frajer.

Avengers (2012)

Výtečná podívaná.Sice příběh není nějaký extra,ale superhrdinové-to je paráda.Hlavně poslední půl hodina to byl neskutečnej mazec.A Hulk byl nejlepší.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Miluju akční filmy a toto je naprosto vynikající akční pecka!!!Pamatuji si,že když jsem byl malý,říkal jsem si jaké by to asi bylo kdyby hrál Schwarzenegger,Van Damme,Stallone společně v jednom filmu.Ale nenapadlo by mě,že se tomu tak stane.Pro mě je dvojka jednoznačně lepší,hlavně díky Van Dammovi.V jedničce mi zkrátka chyběl.Tady jako záporák neměl chybu.Velká škoda,že Jet li byl ve filmu tak krátkou dobu,ale aspoň ta chvíle.Chuck Norris-no ten byl hustej.Dolph Lundgren-taky výbornej.Sylvester Stallone,Jason Statham-ti byli nejlepší.Bruce Willis-taky poteší.Celý film má dobré tempo.Souboj Jason Statham x Scott Adkins-skvělý,ale mohl být delší.No a bitka Van Damme x Stallone-to jsem si vždycky přál vidět je jak do sebe pálí rány.Výborný souboj.Prostě takový akčňák zbožňuju.100%