• Thriller

Půlnoční slunce (2016) (seriál)

Na komplrtné hodnotenie to asi nieje, ale je to veľmi vysoký nadpriemer a z odstupom času pri tom premýšľaní dám 5 Vlastne ani neviem ako rýchlo som to pozrel a napätie bolo od začiatku. Síce som čakal trochen viac. ale spokojnosť tak či tak.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Klasika CHM, ale chybičky krásy sa nájdu všade . The American, Celebrity a pomenej závodov odnikiaľ niekam. Stará dobrá klasika pokračuje ďalej a pretože ju milujem tak za 100% :-)

Parkování (2010)

Jednoducho paráda. Malý európsky film z veľkým F. krásne civilné, príjemne mrazivé a pravdivé. A čo ma najviac potešilo tak jednoducho zo života a končilo to tak ako malo, žiadne prikrášlenie len čistá realita, tak ako to chodí. Skvelé herecké výkony len podčiarkujú výnimočnosť filmu.

Zúčtování (2016)

Neviem nepoznám chlapcov s tým syndrómom, ale Affleck VÁLÍ .Pre mňa pecka roku aj s DeepWater Horizon. John Wick ma kurva potešil a toto!!!! Toto film dielo tiež, jednoducho bomba vec. Musí každý vidieť. P A R Á D A . P.S. nemám rád Hnedopichného VERBALA ale áno si cocotko ale sem tam sa trafíš :-)

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Pecka Pecka a ešte raz Pecka. Užil som si to. Napätie, akcia a málo blbých kecov, ktoré som si ani v podstate nevšimol. Čakáte kedy to nastane, a to čakanie nie je vôbec nuda. Kurt v poslednej dobe VÁLÍ a Mark je tiež celkom v pohode aj keď je tam v podstate American Hero, ale fakt že my to vôbec nevadilo ma len prekvapilo a to veľmi príjemne. Pecka.

Šťastné údolí (2014) (seriál)

Ešteže nás Británia zavádza aspoň s názvom, vymakaný seriál kde názov Happy získava iný rozmer. prvá séria total bomb a druhá tzroška zaostáva, ale len voči prvej. So spiatočným pohľadom vlastne je to ako jedna séria s jedným prípadom a to zasa valia scénaristi anglický. Jednoducho čistá jeba medzi krimi a ten humor milujem :-)

Goliáš (2016) (seriál)

Výborný rozbeh seriálu, potom tak trochu stagnácia (čo ma dosť prekvapilo, pretože ako píšem rozbeh to malo úplne úžasný). Následne záverečné tri časti úplná bomba. Ťažko vytknúť niečo Billymu Bob Thortonovi, pretože je skvelý a William Hurt mu skvelo sekunduje. Za pozretie to veru stojí, aj druhýkrát.

Miliardy (2016) (seriál)

Excelentný seriál. Niektoré časti troška slabšie, ale samozrejme žiadny priemer. Jednoducho paráda na druhú. Damian a Paul predvádzajú to najlepšie herectvo. Vrelo odporúčam, aj keď to nemusí byť seriál pre každého.

V pasti (2016) (seriál)

Island valcuje ďalej. Je vidno že sa pod seriál podpísal aj Kormákur. Žiadne NCIS ani podobné moderné kraviny a serepetičky. Čistá práca policajtov. Prostredie parádne a atmosféra na jednotku s hviezdičkou. Hlavný hrdinovia (traja policajti) boli úplne parádni. Fakt že všetko do seba tak nejak "obyčajne" zapadalo bol fantastický. Jednoducho kriminálka ktorú stojí za to vidieť.

Rudý kapitán (2016)

Film mal samozrejme svoje chyby, ale tak nejak to moc nebylo na prvýkrát do očí. Bol som uchvátený obrazom a kamerou a celkovou atmosférou. Herci boli bez chyby, len ten scenár bol trošku preplácaný. Keďže vydím že niektorý ignoranti tu dali jednu hviezdu akože za obrázky a dávajú plnú pálku filmom, ktoré stoja za hovno, tak som sa rozhodol dať ja Kapitánovi plnú pálku, hoci to nieje na 5 hviezd. Takto natočený film tu nebol strašne dávno a budem sa tešiť na niečo podobné od týchto tvorcov. Paráda a ďakujem za filmový slovensko-česko-poľský zážitok.