Summer dělá vlny (2022) (seriál)

oddychovaný seriál, ideál na leto, skôr pre násťročných, český dabing prekpapivo lepší ako originál

Summer dělá vlny - Stairway (2022) (epizoda)

príde mi to ako slabší diel. Summer mi občas prišla veľmi hlúpa v rozhodnutiach správania sa a nie rebelantská

Je to dort? (2022) (pořad)

Relácia ako koncept super, ale ten moderátor..trápny ako náš Bičan, ktorého vtipy sú vtipné iba jemu.

Králova dcera (2022)

no neviem. bolo to príliš moderné na rozprávku,,postavy nedostatočne rozvinuté, konali akosi prirýchlo bez hlbšieho uváženia prečo tak konajú. jedna hviezda za milý priateľský vzťah princeznej a morskej panny

Vykolejená (2015) odpad!

nesympatická hlavná postava, jej šefka a naj kamoška...2hodinové utrpenie s úplne hlúpim správaním všetkých postáv

Kingsman: První mise (2021)

ja tretie pokračovanie som sa tešila celý rok, avšak nasralo sklamanie. Film má veľmi pomalý rozjazd a dúfala som, že sa bude dej orientovať viac na založenie tajnej služby ako na vojnu. tri hviezdičky (pôvodne som chcela dať 2) dávam za skvelý výkon Rapha a záverečnú potitulkovú scénu.

Baby, It's Cold Inside (2021) (TV film)

celkom plytké, stačilo mi to pozrieť raz. taká béčková romantika..neurazí ale ani nič viac v príbehu nehľadajte

High Strung (2016)

neviem. cele to bolo akesi ploche, neverila som moc hercom. jedna hviezda za záverečný tanec