Unleashing Mr. Darcy (2016) (TV film)

Plytký príbeh, otrasné herecké výkony..že ja som to vôbec pozerala.

Anthropoid (2016)

2minúty po záverečnej scéne a ja stále ostávam v nemom úžase...skvelý film, odporúčam si pozrieť...mali by sme vedieť čo sa niekedy stalo na miestach, kde v súčasnosti prechádza tucet ľudí každý deň

Warcraft: První střet (2016)

Pre mňa ako vopred nezainteresovaného diváka, ktorý predtým o Wowku len počul, tak ma tento film až tak veľmi nenadchol. Zo začiatku som sa strácala, pretože o postavách tam bolo toho veľmi málo a nevedela som o čo im ide. Film som videla v kine, a soundtrack je skvelý, tak isto aj postrodukcia, ale celkový príbeh mi prišiel veľmi odfláknutý. I keď, ide o prvý film, v druhej časti možno sa poučia z týchto chýb a príbeh bude niečo viac...

Střihoruký Edward (1990)

Skutočný príbeh filmu som vlastne pochopila až nedávno, pretože keď som to pozerala ako decko, tak mi to prišlo zvláštne, ale musíte mať nato vek, aby pochopíte krásu tohto príbehu a celého spracovania filmu.

Sněhurka (2012)

Vôbec ma to nebavilo. Vadilo mi, že z každej postavy urobili "debilka" a to Liliine obočie.. 2 hviezdičky len za pekné kostýmy

Surfařská svoboda (2008)

Ten film som ani nedopozerala celý, pretože ma neskutočne iritoval a nudil..

2 $ocky (2011) (seriál) odpad!

Neviem tomu akosi nijak prísť na chuť...neskutočne plytký humor a herečky mi moc nesedia..

Ex Machina (2014)

Veľmi dobrý film, určite odporúčam pozrieť, ak máte radi sci-fi.