Honey 2 (2011)

priemerný tanečný film, kde v ňom ide o to, čo v každom takom filme :) ale ináč pozerateľné

Neuvěřitelný příběh (2007)

to je neuveriteľná kravina... príbeh o ničom, teda ak nemáte 10 rokov, vtedy by sa vám to páčilo. Strašné dabingy, herci nič moc, ten strih je fakt divný..a neviem, celý film pôsobí tak amatérsky. Jednu hviezdičku dávam za pekné prostredie z Grécka, ináč nič moc.. celé zle zle zle

Podfukáři (2013)

zbožnujem filmy, čo končia s úplne nečakaným koncom :) jeden z filmov, ktoré ma zaujali ... 90%

Zpráva o Europě (2013)

tento film má v sebe napätie..aj keď mierne je tam naťahovaný dej..no neviete sa dočkať konca a ako to vlastne skončí...úspech-návrat domov? alebo zostanú na Europe? v tomto vás film nechá až takmer do konca..no posledných 10 minút už aj tak viete odpoved na tieto otázky.

2012: Soudný den (2008) odpad!

toto je taká kravina...hrozný výber hercov...nič moc dialógy...a vlastne prečo som to pozerala?

Hannah Montana (2009)

najskôr som si myslela že to bude kravina...26% a hannah montana seriál je otras...ale príjemne ma to prekvapilo..bolo to pozerateľné :)

Protivný svůdný holky (2008)

strata času... 1 hviezdička za to, že ešte nudnejšie,trápnejšie a nepozerateľné sú parodie...

Hostitel (2013)

Po prečítaní komentárov iných užívateľov som si myslela, že to bude nie moc dobré. No keď som dopozerala celý film povedala som si waw.. neviem prečo niektorým sa až tak nepáči tento film. Podľa mňa je to zaujímavé sci-fi. Pozerala som to s napätím a nenudila som sa pri tom, ako niekedy pri twilighte.

Okrsek 13 (2004)

jediné čo bolo na tom filme bolo bol parkour.. ináč dosť ma ten film sklamal.. som si myslela že ked to má také hodnotenie vysoké že to bude dobré..ale nejak ma to nezaujalo a dosť som sa nudila

Marco Polo (2007) (TV film)

nič moc...Ian mi do tej roly vôbec nepasoval..a nanajvýš je slovenský dabing otrasný