• Pohádka

Loupež po italsku (2003)

Douho jsem hledala to správné slovo...Je to prostě SEXY podívaná. Má to spád, má to skvělé obsazení (hlavně Edward Norton je v roli záporáka úchvatný - zvlášť když jede po Stelle) a hlavně to má hudbu, která je na 5*. K tomuhle se budu ráda vracet.

Křesadlo (2004) (TV film)

Strašná strašná strašná...Na to, jak mám ráda nedělní televizní pohádky, nad kterými většina krčí nos, tahle se tedy nepovedla (ať už mám Vondráčkovou, Rašilova nebo Stropnického ráda sebevíc). Dialogy katastrofální, některé herecké výkony taky (hlavně slečna čarodějka) a ta hudba po prvních dvaceti minutách hodně otravná. O písničce se vůbec bavit nebudeme. Ještěže je pan Andersen mrtev, musel by jinak zemřít hanbou...

Jak se Kuba stal mlynářem (1996) (TV film)

Milá pohádka plná brněnských herců. Jistěže pro většinu je obsazení "slabé" nebo "neatraktivní", ale kulisy jsou pěkné a výkony velmi příjemné.

Princezna ze mlejna (1994)

Pohádka mého dětského srdce. Troška ještě nebyl senilní a dovedl udělat milou pohádku (pravda pitvoření je tam dost, ale dá se to snést). Písničky krásné, děj bez horších chvilek, prostě pěkná pohádka.