Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jsem zklamaný, bohužel. Odehrála se spousta věcí, které jsou velice uspěchané a také některé, co nepatří do tohoto dílu. Dialogy, hrůza. Lit. scénář bych jim omlátil o hlavu. Btw. obsadit herce, který se do role nehodí, nebo spíše je zde nepřeberné množství jiných a velice talentovaných, to jen kvůli penězům či zákonům? Okay, ale Daisy Ridley je skvělá. Na osmou epizodu půjdu jen kvůli ní, hh :P

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Tak o hodinu kratší a jsem spokojený. Ach Leo, vždyť takhle si toho Oscara nezasloužíš, hh.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Musím říci, že je to veliké zklamání. Trailer byl skvělý a dostal mě téměř do kolen, bohužel po zhlédnutí celého snímku se to říci nedá, ba naopak... málem jsem usnul. Děj je uspěchaný a racionalita chronologie také vázne. Řadí se to bohužel mezi další očekáváním nenaplněné filmy a je to škoda, protože vizuální efekty byly precizně provedené. * VFX * Diesel / kamera

Zloba - Královna černé magie (2014)

Možná už jsem z fantasy úplně zkažený, ale tento audiovizuální kousek je prostě nádherný. Rád tomu odpustím i drobné nedostatky jako vystupování postav, protože je to od pohledu krásný počin, který potěší nejednoho diváka. Hotová pastva pro oči!

Quo Vadis (2001)

1/5 a to za výpravu a Bogusława Lindu.

Dorian Gray (2009) odpad!

Tak to ne... Prosím řekněte, že je to pouze jen sen a nikdy tento film nebyl natočen. Obrovský odklon od knižní předlohy. Zkrátka, v díle pana Wilda je zapotřebí zužitkovat každý detail, což se v tomhle případě nepovedlo.

Fakjů pane učiteli (2013)

Očekával jsem bullshit. Nakonec to bullshit byl, ale pobavil jsem se a to pořádně.