Láska a čest (2013)

Bola som sama doma tak som si pozrela trocha romantiky. Ako film ujde, sprijemnil vecer ale nic nove necakajte. Dej celkom predvidatelny a popravde som uz aj zabudla ze som to videla.

Teď a tady (2012)

Dalsi film z kategorie tzv. plackovskych filmov ( urcite nie pre kazdeho). Komu sa pacil film Restless 2011 bude spokojny ,dojaty a aj si poplace.

Let (2012)

Herecky koncert Denzela Washingtona. Necudovala by som sa keby vyhral Oscara, aj ked porazit DDL je asi nemozne. Vynikajuci film, odporucam kazdeemu.

Argo (2012)

Vynikajuco rezia, Ben Affleck zasluzene berie jednu cenu za druhou. Poslednych 30min som sa v kine spotila viac ako herci vo filme:) Americania su hrdi na svoju krajinu, komu to prekaza nech to nepozera.

Čtyřicítka na krku (2012)

Pre mna sklamanie. Cakala som dobru komediu a zasmiala som sa asi tak 1x. Na zabitie vecera dobre, ale druhy krat si to nepozriem.

Terapie láskou (2012)

Pre mna osobne film roka. Herecke vykony na vybornu!...Ten kto to nepochopil pravdepodobne nevie po anglicky a stavil na dabing=osudova chyba, alebo cital len titulky ktore ocividne neboli dobre prelozene. Vasa smola.