A co třeba Adolf? (2018)

Dobrý nápad, nečakala som, že to bude urobené formou večere, ktorá sa skĺbi s hlbokými myšlienkami a vtipnými situáciami. Alebo ako to môže dopadnúť, keď skúšate niekoho trpezlivosť a sami na to doplatíte. Prinútilo ma to zamyslieť sa. 3,4*

Já, robot (2004)

Mne sa toto zdalo rovnako hrozné ako Ja, legenda a naozaj nevidím ten potenciál obľúbenosti filmu. Asi proste nie som na filmy Willa Smitha. 2*

Umění tančit v dešti (2019)

Skvelý príbeh, vo svojej kategórii lepší ako ktorýkoľvek iný. Proste vtip, napätie, príbeh, slzy, emócie, všetko. Strašne sa mi to páčilo! 5*

Já, legenda (2007)

Strašne to chcelo byť akčné a neviem aké hlboké. No neviem. Ja som sa nudila a popri tom skrolovala instagram. 💁 2,5*

Muž, který poznal nekonečno (2015)

Ramanujan možno priniesol do tohto sveta nekonečno, no mne vo filme nepriniesol obzvlášť veľký zážitok. Bolo to trošku nemastné, aj keď je Dev Patel k zulíbání, nemôžem povedať, že by som si to pustila druhý krát. 3,2*

Láska s vůní čokolády (2010)

Milá, trošičku príliš sladká romantika. Skôr pre starších neúnavných romantikov. Symapatickí herci. Primeraná stopáž. 3*

Servant (2019) (seriál)

Pritiahnuté za uši, prekombinované, ale aj zaujímavé. Takto by sa dal dej zhrnúť. Ale takisto by to pokojne mohlo mať polovičnú stopáž. Najlepší bol Rupert! 3,4*

Dokonalá lež (2019)

Možno to bolo predvídateľné, možno trochu pritiahnuté za uši, ale mne sa to páčilo. Lahodný Ian perfektne osladil film a Helen ho trošku prisolila. Perfektná harmónia. Pobavíte sa. 4*

Když nás vidí (2019) (seriál)

Silný príbeh, ktorý ma, ako to dokáže každy film o nespravodlivosti, vytáčal do nepríčetnosti. Nespravodlivosť na černochoch je však už klasika a to ma rozčuluje ešte viac! Jaaaj, mladí nešťastníci. 4*

Rosie (2018)

Také zúfalstvo by som nechcela zažiť, ale že ozaj. Napriek tomu, že sa majú radi, sú kompletná rodina, niečo sa vždy musí pokaziť. Film surovo ukazuje, čo sa stane, ak svojim deťom nemôžete dať strechu nad hlavou, ale bezútešne ich milujete. Dobre vykreslené, ale dobré tak na jedno zhliadnutie. 3,1*