Listopadová romance (2001)

Začiatok dobrý, ale čím film išiel ďalej tým sa kazil. Koniec mi už prišiel odfláknutý a hlavne mi pokazil dojem scenár. Uletena Charlize sa mi páčila a aj jej život. Ďalej to už bolo moc predvídateľné a dokonca ma to aj znechutilo tak, že už nemám fakt čo dodať.

Rezistence (2015)

Robíte si zo mňa srandu? na toto som čakala rok? druhá kniha bola najhrubšia z celej trilógie a tak isto aj najnudnejšia, kedže sa Tris snažila preniesť cez to, že zabila svojho kamaráta a prišla o rodičov. Režisér sa chcel zrejme tomuto kroku vyhnúť ale nepodarilo sa mu to vôbec. Dve hodiny som pozerala na niečo čo som vlastne ani poriadne nevnímala. Film nemá žiadnu hlbšiu myšlienku alebo bod, ktorý by mohol divák zachytiť. Namiesto toho je tam množstvo detailov a trápnych momentov ktoré nie sú spojené dokopy. Raz te hore a zrazu dole. Nezachytila som žiaden bod medzi. Film bol prázdny, žiadne emócie, nič. jedinú hviezdičku dávam za vizuálne efekty, ktoré museli byť na 3D viac než dobré. Nepatrím do publika, ktoré ohúri pohľad nejakého "sexi" herca, nie. Preto beriem aj heecké výkony na bode 0. Zo zlej knihy spravili ešte horší film. Škoda.

Věčně mladá (2015)

Rozhodovanie sa medzi 3 a 4 hviezdičkami. Nakoniec vyberám druhú možnosť. Adeline je nádherný film s magickým doplnením. Keby tam neboli tie faktografické predhovory brala by som tento film ako blbosť. Blake Lively som mala vždy zafixovanú ako klasickú Gossipku, ale vo filme ma plnohodnotne ohúrila. Jej výkon bol veľmi dobrý na krehko vyzerajúcu, ale vo vnútri silnú ženu. Čo sa týka Harrisona Forda som sa musela zasmiať na jeho vizualizácií v minulosti, hlavne na prízvuku. Jedna sa o romatický film, ale konečne nie s novodobým gýčovým nádychom.

Temný případ (2014) (seriál)

you fucking kidding me -_- Konečne niečo skvelé!! McConaughey a Harrelson boli fakt výborný. Žiadne americké sračky ani omáčky. Priama línia, jeden príbad, zaujímavý príbeh,... Zo začiatku ma seriál ničím neuchvátil. Trošku mi prišli prvé epizódy akoby zo seriálu Hannibal. Ale cca od 3-4 časti som sa nedokázala odtrhnúť. Keby som mala na každú časť čakať týždeň tak asi nedožijem. Bravúrne spravený seriál to sa musí nechať.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Skvelý seriál. Konečne niečo nové bez cenzúry a zbytočných kecov prvých 5 sérii proste pohádka. Predposledná bola slabý odvar a posledná hotové faux pas. Horšiu poslednú sériu som zatiaľ nevidela. Ale prvé sezóny rozhodne stoja za to!!!! S privretými očami dávam **** hviezdičky určite za:obsadenie, dej, efekty, scenár, prostredie.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Škoda, že som ho nevidela v 3D. Film ma Skvelé efekty, ktoré su dosť na vysokej úrovni... a tie spomalené zábery... proste fantázia. Ale tu už všetko končí. Príbeh hneď predvídateľný a jediný emočný doják som mala až na konci. Nuda. Proste na filme ma nezaujalo z príbehu nič. Garfield si rolu odmakal dobre a určite to bude aj vďaka jeho vzťahu so Stone. Sorry Spaidy ale **.. má to naviac.

Princ Egyptský (1998)

Skvelý prepracovaní animák pre všetky vekové kategórie. :)

Teorie všeho (2014)

Skvelý úvod aj záver.... rozhodne sklamalo jadro.. pôvodne som chcela dať *** ale Eddie Redmayne ma totálne ohúril svojím hereckým výkonom. Rozhodne dlho niečo podobné neuvidím.

Americký sniper (2014)

Skvelý film bez cenzúry..... nie je čo dodať.