Židovské kladivo (2003)

Neskutečný odpad! a chucpe. Židi si ze sebe neumějí dělat legraci nějaký rejža Kesselman a hlavní hrdina Goldberg to jen dokazují. Jsou nejhloupější národem světa, nejvíc nobelovek je lež šířená jejich mediální lobby. Vše je židovské spiknutí, už dávno byly jejich plány odhaleny tajným spiskem sepsaným na Hebrejské univerzitě někde u Tel Avívu, který četlo jen pár vyvolených s názvem Protokol Sionských moudroců. Celý holokaust je mýtus, ofiko moje babka natáhla brka v Osvěčimi, ale každý ví, že to byly lázně (Němci o tom natočili pravdivý dokument, byly tam autentické záběry šťastných lidí). Židi si sami vybrali finančnictví, aby ovládli celý svět, namísto, aby se věnovali něčemu bohulibému jako je pěstování vepříků na dobré masíčko, jsou to všechno odporní vegetariáni a vegetarián nemůže být demokrat, jak říkal Vence Pružinskyj zastánce těch klasických hodnot, naší mezinárodní chlouby a nového vědního oboru tunnelingu (obohatili jsme slovník světa jako předtím slovem robot od slova robertek). Židovská klika ozurpovala území, které leží na ropě, zlatu, drahých kamenech a mléku co smrdí, na kterém nikdy nežili a teď o pracovitých a mírumilovných Palestincích roznášejí tolik lží. Ekonomicky se hroutí, jejich bezcená měna je tištěna jak na běžícím pásu jejich národní bankou, vlastněnou vojenskými korporacemi a mediální lobby, lže o ekonomické situaci státu Izrael a neopak zkresluje hospodářské úspěchy deváté pětiletky vedené Komunistickou stranou Filištínů. Ostatně už všichni Římani byli židáci když po staletí provincie nesla lživé ozančení Judea, až když se stateční barbaři z řad slovanů chopili moci v Římě byla provincie přejmenována na Phalesteu. Jo a svastika je židovská alternativa k Davidově hvězdě a židi zorganizovali VŘSR a stojí za chemtrails. Zdravím bratry araby a těsím se na další staletí míru lásky, pod právem šaría, kde budou naše ženy chráněny před nestoudností židovského Západu. Amen a Ježíš nám pomáhej se svojí maminkou svatou matkou boží Marií a taťkou Josefem, pravými to katolíky a hrází proti židovským pobíračům dávek a požíračům vepřového (tajně, lžou nám, nevěřte jim). Salám alejku, alejku salám (masovej, žádný sojový sračky pro vegoše). PS: Škoda, že se druhá půlka filmu nedrží dekadentní úroveň půlky první, protože jen dvě pekné půlky dělají přádnou prdel, takhle část filmu stála za produkt těch půlek.

Skyfall (2012) odpad!

Nevím, snad jsem narazil na film, kde se ukázalo, že jsem starý a už nejsem schopný pochopit novoty. To kladné přijetí filmu opravdu nechápu a nebráním se hledání chyb u sebe. Co jsou příběhy 007: akční pohádka, tak trochu akční komedie, plné krásných frajerek, neskutečných technologií a neohroženého hrdiny obklopeného výstřední společností a prostředím. Z toho nemá tento Bond ani jediné! Na vrch přidává tupost hodnou béčkových akčňáků. Není vtipný, nejsou tam pěkné frajekry, jedinou technologií je pistole na otisk prstů, který má můj mobil, hrdina připomíná ztroskotance, který dostane několikrát na frak a béčkový závěr... šéfová tajné služby očekává na svou osobu útok, tak odjede do Skotského venkovského domku chráněná jen Bondem a kamošem hajným ... Špatný "akční" film nehodný odkazu 007. PS: Kvalitě díla filmového, odpovídá kvalita díla grafického, Bond na plakátu vypadá jak Véna v 10 letech poprévé s manimkou na Labutím ozeru. Obleček, ze kterého už trochu vyrostl, který se mu kupoval na dědečkův pohřeb, motýlek, aby byl v divadle za elegána a vlásky upravené maminkovskou láskyplnou slinou.