Premiér (2019) (seriál) odpad!

Ve věznicích to pouštějí vězňům jako mučení, vězni se vzepřeli a sepsali petici, že jde o nelidské zacházení a ať se mučitelé vrátí k strhávání nehtů.

Pokrevní bratři (1975) odpad!

Brakový western plný lží natočený komunistickým NDR, připomíná spíše komunistickou propagandu. Pohádka jak hrdinní soudruzi indiání vedou svůj statečný boj se špatnými okupanty z USA. Bohužel takové lži rozšiřovali nejen komunisti, ale západní společnos má schopnost sebemrskačství. Převážně livicový intelektuálové a umělci, vytvářejí rozličné fantasmagorie o naší minulosti i současnoti a jednou z nich bylo i zabíjení indiánů, ke kterému docházalo (Severní Amerika) ve vzájemných vojenských střetech, obětí bylo velmi podobně na obou stranách a rozhodně se v Severní Americe nepáchala žádná genocida. Indiánů žije v USA dnes více než při příchodu Kolumba (kdy jich tam bylo mezi 1-5 mil.). http://archiv.neviditelnypes.zpravy.cz/clanky/2003/01/27614_11_13_0.html Což nemůže říci původní obyvatelstvo na územích, které kolonizovali Rurikovci ze severského kmene Rusů (v roce 1860-65 Rusové vyvraždili 50 % Kavkazu, který obsazovali, 8 milionů lidí, a dalších 6 milionů před nimi uprchlo). Indiání byli převážně velmi násilní divoši co žili v době kamené. Běžně se vyvražďovali navzájem a bylo u nich běžné otroctví. http://www.cestomila.cz/clanek/1023-marketa-krizova-studiem-misii-se-meni-cernobily-obraz-conquisty https://www.tyden.cz/rubriky/relax/cestovani/co-zavinil-vinnetou-etnolozka-vyvraci-myty-o-indianech_313747.html Většina indiánů zemřela na nemoce (zahraniční nemoce zase zabíjeli v Evropě). Např. v celém 19 století zemřelo při vojenských střetes s indiány celkově 50 000 lidí, z toho 20 000 bělochů a 50 000 indiánů. Kolonizace Severní Ameriky byla dílem Evropanů, včetně Rusů, kteří zkolonizovali Severní Ameriku na jejím západním pobřeží od Aljašky až 80 km před San Francisko. Rusové se chovali ještě hůře než ostatní Evropané.

Black Panther (2018)

Černí soudruzi z Afriky, co jejich nejvyspělejším počinem bylo vyvraždění a zotročení sousedního kmene, si natočili rasistickou a antizápadní pohádku o své kulturní nadřazenosti. Ve které princové, jejich pokrokové a vyspělé kultury, vykrádají banky v té padlé bílé civilizaci, která je pozitivní diskriminací utlačuje, když po nich chce, aby občas pracovali a nepáchali většinu kriminality. Jejich vládci se dostávají k moci podle toho, kdo v šermovačce zabije svého konkurenta. A chrabrá soudružka milicionářka neváhá zabít svého soudruha manžela pro blaho vlasti. Soudruzi dělníci a rolníci pokorně pracují s nástroji z doby kamenné vedle soudruhů vědců co vymysleli vše nejmodernější na světě, ale je to tajné, před světem skryté. Pohádka končí opravdovým vyvrcholením. Hrdinka pronáší svůj proslov o věrnosti vlasti a soudruh král zakládá centrum mezinárodní pomoci pracujícím v duchu komunistické internacionály. To je tedy ideologický matroš, jak od komunistů ze SSSR z 50 let. Bezkonkurenčně nejhorší produkt Marvelu za dlouhá léta.

Kdo financoval Hitlera (1998) (TV film) odpad!

Brakový snímek novináře Arthura Kenta, který v podstatě není o financování Hitlera. Obrovský problém je s českými titulky, které dělal někdo kdo tvrdí, že Hitler nebyl v listopadu 1945 mrtví, ale osvobozen britskou tajnou službou MI6 (40:29), nebo že ideologii rasové hygieny převzal Hitler z Velké Británie (1:23), ne nadarmo je tento dokument na stránkách jako Sputnik, AC24 a dalším konspiračním proruském odpadu!!! Pokud vezmeme v potaz český nedůveryhodný překlad, dokument je v podstatě manipulace s: a) opatřením, které udělali mocnosti v rámci světové krize, kdy v Německu hrozil hladomor a bolševický převrat a začali zemi půjčovat, aby země nezkolabovala, b) s rolí neutrální banky BIS (takové bankovní OSN), která nemohl na sebe přebírat politická rozhodnutí a zůstala místem střetávání všech stran. Němela by zapadnout slova na závěr: "Důležité bylo udělat cestu pro vypořádání válečných dluhů. To bylo důležité pro všechny strany. Takto fungovala vždy BIS". Byla to její role před válkou, během války i po válce, neutralita. Dokument používá nespočet podivných manipulací, spíše ekonomických fantasmagorí: - Po roce 1933 byl existující investice v Německu vypláceny Hitlerově říši. Nevím co znamená v tomto případě vyplácení investic, ale asi nemohli být v Německu vypláceny někomu jinému když do roku 1933 byl Hitler kanclář a Německo bylo "Hitlerovou říší". - Během roku 1939 bylo převedeno do neměcké ekonomiky 234 mil. franků. Co to je převedeno? Německo dostalo úvěr? Někdo mu ty peníze daroval? Byly to Německé peníze uložené u BIS? - Proč by Centrální Anglická banka nebo BIS bránili převodu Československého majetku, když by převod řádně zadán našimi bankéři? Banka BIS prostě nemůže vědět za jakých okolností k tomu naši byli donuceni. - Po obsazení Belgie a Holandska bylo jejich zlato převedeno na Hitlerovu stranu. Pokud to udělali v Belgii a Holandsku stejně jako v ČSR, tak banka BIS nemůže zpochybňovat požadavky daných států. - Přesto, že Británie bojovala s Německem Centrální banka Anglie nezměnila nic na vztahu s BIS. Proč by s ním něco dělala? BIS byla neutrální banka ve Švajcu. - Zastavení vyplácení vkladů Židům banky Chase vycházelo z říšských zákonů. Banky nemohou porušovat zákony dané země. To samé platí o zaměstnávání Židů. V dokumentu je množství lží: - V Britské centrální bance nikdy nebyli majoritními akcionáři Rothchildové (od roku 1946 je to 100% státní banka). - BIS opravdu nevznikla, kůli obřím dluhům západních států, jak dokument začíná, ale v rámci poválečného vyrovnání Německem po 1SV, což je v dokumentu později vysloveno a neguje první tvrzení. - Po roce 1933 Německo fungovalo jako běžný stát té doby a zahraniční investice a obchodní výměna probíhala normálně, ne že se tam žádné neděly. - BIS poslušně převedla podíl Rakouska na Hitlerům účet. Nebyl to žádná účet Hitlera, ale Říšský a došlo k tomu poté co Rakouský parlament odsouhlasil se sjednocení Německa a Rakouska. - Dokumenty, zda Puhl vstoupil na půdu USA nemohou být tajné. Tajné musí být něco, co za tajnou operaci označila vláda USA a v takovém případě jsou tyto dokumenty již dávno ze zákona odtajněné. Obchodovali s Nacisty skoro všichni, včetně nás nebo SSSR (které mělo rozsáhlou obchodní dohodu o dodávce surovin a obílí pro Hitlera). Nebylo na tom nic špatného. Do té doby, než se ukázalo co jsou zač. NSDAP vyhrála (snad) demokratické volby, Hitler byl řádně zvolený kancléř, který díky referendu získal rozšířené pravomoce. Levicová NSDAP byla oblíbenou stranou mezi levicovými intoši a lidmi z podobných skupin jako jsou u nás voliči Zemana, Okamury a ANO. Politický program NSDAP byl zaměřen proti vykořisťování velkokapitálem, usiloval o "kolektivizaci" velkostatkářů, sociální programy, dostupné zdravotnictví atd. Stačí si přečíst jejich volební program. Další skupiny viděli v Hitlerovi spojence proti komunistům. NSDAP měla za sebou obrovské úpěchy v záchraně rozvráceného Německa, jak hospodářsky, tak politicky. To kritikům znesnadňovalo situaci. Po roce 1939 NSDAP uvalila nucenou správu na všechny významné firmy v zemi a vyvlastnila firmy zahraniční. Takže pohoršovat se lze až od určité doby a s přihlédnutím ke ztrátě rozhodovacích práv nabo vlastnických, podle míry "znárodnění". Ani po napadení Polska nebylo vše tak zřetelné, jako dnes. Hitler zincenoval příhraniční napadení Německa ze strany Polska a své kroky ospravedľňoval podobně jako Rusáci "dnes" Krym, Ukrajinu, Gruzii, Moldávii, Náhorní Karabach, Jižní Osetii, Čečnu atd. (napadání Němců, původní Pruské území, apod.), jen tolik nelhal jako Putin o zelených mužicích co si nakupili výzbroj v armyshopech, o vojácích na dovolené a o separatistech. To co píše NinonL níže v dokumentu vůbec není, nebo je to jí popisováno neuvěřitelně manipulativně. Přiznám se, že takové komentáře považuji za maximálně neseriozní. Vzhledem k tomu, že NinonL se zaměřuje hodně na ruskou produkci, tak je jasné odkud vítr vane.

Che Guevara: poodkrytí pravdy (2017) (TV film) odpad!

Takový tendenční brakový dokument, jak milovaný hrdina bojuje proti zlím kapitalistům, byl vlastní komunistické propagandě.

Bláznivá střela - Amerika v ohrožení (2008)

30:00 "Hni už sebou Mandelo" :))) To by byl svět, kdy by tento komunistický terorista leštil káry. :))) Již dlouho jsem neviděl tak silně pravicově konzervativní vtipný film, který se nebojí prezentovat Olivera Stoneho, pacifisty, mladé levičáky a ochránce lidských práv jako zfanatizovanou ulhanou verbež. Hodnocení mezi 3 a 4 hvězdami, dávám 5, protože rozhodně nestojí za 28 %.

Krym - cesta domů (2015) (TV film) odpad!

Nic víc než ulhaná ruská propaganda. Krym byl Ruský v historii 175 let, Čechy Rakouské 300 let, to není důvod, aby zde intervenovala Rakouská armáda a území zabrala. O morálním hledisku ani nemluvě - obyvatelé Krymu jsou Stalinem dostěhovaní apárátčíci, kteří dostali tuto lokaci jako odměnu. Původní obyvatelstvo Stalin vyvraždil. Ohánět se, tím, že je to jejich země je nemorální zrůdnost.