Vůně cibule (1975)

Já na tyhle pitomosti prostě nejsem stavěný

Sinister (2012)

Děsivý horor s celkem originální zápletkou a luxusním zvukovým doprovodem. Bohužel, škoda velmi slabého konce, kterému už citelně došel dech. Příště už neudělám tu chybu a nebudu si takové psycho pouštět v 11 v noci :-P...

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Doufal sem, že se kluci na staré roky seberou a udělají něco aspoň trochu cool, ale jedním slovem, to prosrali na plné čáře. Nudný a nic neříkající (a velmi dlouhý) začátek se pomalu přesunul do krátkych pouličních a podzemních rvaček, kdy velmi rychle vyvrcholil dvěma nudnýma bitkama se směšně v ksichtu počmáranýma šašourama. Podle obsazení filmu a závěru bych předpokládal, že JCVD strávil dlouhou dobu na stáří, v bulharském cirkusovém stanu. Pro mě velké zklamání.

V síti lží (2009) (TV film)

Obyčejná nezáživná blbost, nic víc

Tajemný let (2005)

Nelogická pitomost nejhrubšího zrna.

Méďa (2012)

Podle referencí sem čekal mnohem více. Ted je stylař, ale ne zase až tak, jako takový Paul. Dohromady 2x sem se opravdu zasmál. Jinak animace pěkná, na konci doják, jednohubka dobrá ;-)

Únos (2012)

Velmi zajimavé, hlavně na konec. Jelikož nemám Jennifer Carpenter jako herečku vůbec rád, byl sem potěšen.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Pro mě zatím nejslabší a snad už poslední díl (obávám se že nikoliv). Veverka je vyloženě nudná až otravná, příběh tak uměle vykonstruovaný až je to do očí bijící a jednostlivé postavy jsou tak sterilní, že by se Blue Sky Studios měli nad svou budoucností vážně zamyslet, protože s tímhle pokračováním, jim oproti Pixaru a DW, ujíždí vlak. Z nálepky Ice Age je už vytěženo vše, je třeba se poohlédnout jiným směrem (pokud to kluci a holky ještě zvládnou).

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Bohužel sem čekal, že kromě těch pár obsažených hlášek se bude jednat o mnohem větší "boom" pro mou bránici a ejhle, celkem nic se nekonalo. Celý film by se dal celkem extrémně zkrátit na šoustání muly, které jako jediné bylo "in". Sorry, ale zbytek pro mě kolem komedie nejel ani rychlíkem.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Názorná ukázka starého pořekadla, že i více může být méně. Cca 10 minutová sekaná, nemůže zachránit do té doby naprosto sterilní hodinu. Po prvním dílu, se pro mě osobně jedná o velké zklamání, z trojky mám už teď strach.