Ohjik geudaeman (2011)

Presne tak, je to presna ukazka klasickeho korejskeho romantickeho filmu. Plna za vlasy pritazenych situaci, ktere na me pusobili strasne vykonstruovane a vypocitave. Temer na hranici provineleho poteseni. Vizual a So Ci-sub to trochu zvedaji, ale i tak jsem tenhle film videl naposledy.

Garoojigi (2008)

Dementni prvoplanovy korejsky humor a spousta nadrzenych Korejek.

Eseu daieoli (2004)

Hezka myslenka, na kterou se bohuzel / bohudik (jak pro koho a jak kdy) nabalil korejsky smysl pro humor.

Gamunui yeonggwang (2002)

Hodne prumerna az podprumerna komedie, ve ktere toho neni moc k smichu a romantika tu poradne skripe. Mozna jsem mel nejakou divnou verzi, ale nepochopil jsem strih, kdy v jedne scene hrdina uhani na svou milovanou a ona odmita zastavit a v dalsi scene maji svatbu! Tomu rikam umeni zkratky :)

Juyuso seubgyeoksageon (1999)

Skvela punkova komedie / drama, ktera se po pomalejsim rozjezdu zadre pod kuzi a paradne bavi. A taky se dost vysmiva korejske spolecnosti, coz se nevidi v korejskem filmu moc casto a to cenim.

Prometheus (2012)

Skvěle vypadající hovadina.

Bitevní loď (2012)

Strašně pitomý, ale celkem zábavný.

Hněv Titánů (2012)

Jako akční oddychovka to funguje slušně, ne dokonale, ale slušně. Nenudil jsem se a to se počítá.

7 gwanggu (2011)

Béčko, které se ze všech sil snaží, aby neunudilo k smrti, a k tomu využívá hlavně přehrávající herce, pitomosti ve scénáři a celkem slušné triky.