Pokojný bojovník (2006) odpad!

Stačilo mi 10 minut abych zjistil, že je to americká sračka kde by stařík mohl z fleku dělat vůdce sekty, ale pro něj je lepší poučovat mladýho páska a šťourat se v autech...

Saw 4 (2007) odpad!

Dávám odpad! jen a pouze kvůli Scottu Pattersonovi, který si tam s tou negřicí hráli na zlý poldy, ale přitom tam byli totálně zbyteční!

Marťan (2015)

Skvělý film promyšlený do detailu a úžasný výkon Matta. Vadilo mi to, že mluvili zbytečně sprostě pro pobavení debílků a to typické americké sračkovství, jak tam všichni mávali vlaječkama, řvali a tleskali. A ty promítací plátna kde mu po celém světě místní lůza držela palce? Kromě tohoto a některých nezáživných dialogů skvělý filmový zážitek.

Žena ve vodě (2006)

Místy nesmyslný film (což mě dost vytáčelo), ale dostala mě atmosféra a hlavně hudba filmu. Na film jsem koukal na třikrát, protože jsem to zkrátka musel vypnout kvůli nesmyslnostem, ale M. Night Shyamalan se po Vesnici a Ženy ve vodě stal jedním z mých favoritů jak mezi režiséry, tak i scénáristy. Za úžasnou hudbu a dýchnutí emocí dávám 4 hvězdy.

Temný rytíř (2008)

Skvělý film, ale výměna krásné Katie Holmes za ošklivku Maggie Gyllenhaal mě hodně vadí a proto jenom 3 hvězdy!

Láska nebeská (2003)

Krásná romantická komedie, ale Liam Neeson a ten malej skřet, kterej vypadá na 5 let i když mu v té době bylo asi 12 mě do toho filmu vůbec nesedly a proto dávám 4 hvězdy...

Lucy (2014) odpad!

Dle traileru jsem se na film těšil. Když jsem ho viděl v kině, tak za 1. bylo to "vidlácké" kino = Hluční maloměšťáci, kteří si to náramě uživali a cítili se zasaženi hlubokými znalostmi. Za 2. film neposkytl nic nového, stačí se občas podívat na nějaký dokumentární film o přírodě a hned si všimnete, že je to jako přes kopírák. Dalo by se říct, že ten film byl absolutně o ho*ně a s tím kdo takovou hloupost vymyslel bych nejradši zatočil. Ke konci filmu jsem byl už tak vytočený z filmu, že jsem se okamžitě zvednul a mazal jsem k východu, kde jsem ještě musel čekat jako idiot 10 minut, než se vrátná vys*re a odemkne mi dveře. Film je bohužel nejhorší slátanina, co jsem za poslední dobu viděl i přes Scarlett, která tomu možná spíše přihoršila.

Interstellar (2014)

Efekty úžasné, první část filmu pecka. Ten zbytek se jim nepovedl... samé slátaniny, efekty a nudné dialogy. Možná to přišlo povznášející ovečkám v kině. Připomnělo mi to film Lucy, který je mnohonásobně slabší než Interstellar, kdy na konci filmu já už stál u dveří aby mi vrátná otevřela (maloměšťácké kino) a zbytek lidí zůstali zabořeni v sedačkách a s úžasem koukali na plátno jako kdyby se křesťanovi zjevil bůh. Důvod je ten, že lidi kteří o tom nic nevědí tak všechno zhltají a pak si myslí, že jsou inteligentní a přitom film obsahuje základní fakta, která by měl znát každý vzdělaný člověk. Mrzí mě, že si s tím filmem více nevyhráli. Mohli ho klidně rozdělit i na 2-3 díly. Za mě 4 hvězdy pouze za efekty a rádoby "epičnost"