Turbo (2013)

graficky fakt perfektní . semtam padne i docela vtipná hláška..ale jinak bych to viděl že DW už uplně došly nápady protože Turbo mi připadá jako trochu jiná varianta animáku Auta. Mě osobně se Turbo moc nelíbil,nebylo tam nic co by mě nějak extra zaujalo,takže dávám jen 3 hvězdičky a to jen kvuli těm asi 4 dobrejm hláškám co tam padly .

Klíč (2005)

Film je solidně natočený,má celkem chytlavý a svižný děj,víceméně tam neni čas pro velkou nudu...závěr filmu neni nijak uplakaný ale zato podle mého názru dost překvapivý a docela slušně otevřený na pokračování. Dál má u mě film další plus za to že hlaní hrdinka neni žádná vyprsená vychrtlina co se spíš než do hororu hodí do porna :D ale je to sympatcká mladá slečna..záporáci taky good,a vedlejší role taky pohoda.takže u mě 4hvězdy naprosto suvěréně :) jen teda nevím jestli si toho ještě někdo všimnul,ale hlavní přijezdová cesta (alej) a ten dům....jsou z jinýho mnohem známějšího filmu a to Forrest Gump :D :D :D :D

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Tak za 1. by mě opravdu zajímalo který imbecil psal obsah k tomuhle výtvrou,protože nic z toho k filmu vůbec nesedí!tudíž to psal dacan kterej ten film ani neviděl,aaaach muuuj bože,zlinčujte toho burana..Za 2. vybrat Lindsey Lohan a princeznu z Muzikálu ze střední do tohohle filmu už opravdu ukazuje na to jak jsou filmaři tragicky zoufalí a toči s kdekým kdejakou kravinu hlavně jen aby něco natočili...Je to opravdu tragickej film...chápu, že nekterým lidem se to bude líbit,ale podle mě se jedná o naprosté zoufalství a ubohost. a opravdu velice mě mrzí že filmaři už nedbají Základu prvních SM,tudíž kvalita převyšuje kvantitu (jinak řečeno:vtipné scénky a vtipné hlášky jsou opravdu VTIPNÉ a ne že tam nasekají co nejvíc rádoby hlášek a uplně dementních předělaných scén z dejme tomu dobrých hororů a báác je tu další Scary Movie...jaj..postavte je ke zdi a zastřelte!

Osvícení (1980)

Ano...Osvícení..Mohli bychom tu vychvalovat skvělý výkon Jacka Nicholsona tak jako to dělá téměř každý kdo toto dílo viděl,ovšem já bych to vzal z trochu jiného pohledu. Osvícení jsem dal jen 2 hvězdičky a to z jediného důvodu...když se řekne Film podle Knihy,očekávám že v důležitých ( pro vývoj a děj filmu opravdu životně důležitých) detailech vše bude stejné..Chyba lávky..Nejdříve jsem četl knihu a byl jsem jí nadšený jako snad nikdy ničím..Pak jsem udělal tu chybu že jsem zhlédnul film..ano..chybu..a to opravdu velkou.Film Osvícení nemá (krom názvu,"místa činu" a pár dalších menších drobností) z knihou vůbec,ale vůbec nic společného.Pro mě osobně byl film opravdu velkým zklamáním.Pro ty z vás kteří netuší proč se mi film nelíbil,doporučuji přečíst si Knihu.Už cca v první třetině knihy zjistíte že ke každé z postav chováte určitě menší nebo větší sympatie a jakousi náklonost které jste nebyli schopni k charakterum postav ve filmu ani za celou skoro 2hodinovku. Film je opravdu neuvěřitelně osekaný o všechny více či méně důležité části a to mi přijde jako opravdu barbarské prznění tak skvělého díla a urážkou Knihy.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Na tenhle film jsem opravdu nedočkavě těšil,bohužel už v prvních minutách přišlo opravdové zklamání. FIlm je dost slabý,bezduchý skoro až slabomyslný...chvílema jsem měl pocit že to točil nějaký začátečník.Atmosféra je spíš nudná než pomalu gradující,žádná překvapení se nekonají...lekačky,no...nevim,asi tak 2x jsem měl pocit že by to i mohla bejt lekací scéna..je to (stejně jako třeba u Sám doma 3 až 5) jen trapný a zoufalý pokus o natočení něčeho co by díky prvnímu SH mohlo skvěle vydělat peníze.Podle mě je to režisérský odpad a bezcený šmejd který nestojí za to aby nad tím někdo marnil čas.