Lupiči (2015)

Vcelku koukatelná krimi, kde se přičmoudlí frantíci tak trochu postřílejí. Je to taková agitka proti přistěhovalcům, protože v tomto snímku nikdo jiný ve Francii bordel nedělá. Jen trochu udivující, že se tam střílí na ulicích a policie se tam moc nevyskytuje. Snad je to ve skutečnosti ve Francii lepší. No nejlepší je to u nás na dvoře, tady se nic takového neděje, jen kočky po sobě občas jdou.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Krásné postavičky, kresloni jsou prostě úžasní. Zpracování také velmi precizní. Líbilo, dávám plný počet. Takové filmy bychom měli hodnotit s duší dítěte. Jinak souhlasím ve všem, co napsala Zuzanka a nemám už víc co dodat.

Královna pouště (2015)

Krásné scenérie nezachrání táhlý a rozvláčný děj filmu. Kidmanka, i když je stále na blížící se padesátku velmi zachovalá, by měla hrát už ženy starší a ne mladé umíněné slečny. Trochu mne zklamal Henry, který byl velký slaboch a spoléhal na to, že si zachrání zadek sňatkem s bohatou nevěstou, což se mu nepodařilo, tak se zabil. Kdyby Gertrudu opravdu miloval, přestane s hazardem, dá do pořádku své finance a znovu se o Gertrudu uchází. Kvůli takovým mužům nestojí za to truchlit. Měla v podstatě štěstí, že ji nestáhl sebou dolů a neudělal neštˇastnou.

Zelená jako smaragd (2016)

Závěr se mi líbil, byl napínavý a konec se vydařil k mé spokojenosti. Doporučuji všem romantickým duším.

Nitro Rush: Smrtící spiknutí (2016)

Jedničku jsem ještě neviděl, tak jsem ani nevěděl do čeho jdu. Má milovaná žena měla chuť včera na něco akčního a tak jsem nám to pustil. Kanaďani se s filmem celkem vytáhli a konečně jsem viděl zase lepší film než okoukané segalovky, van damovky nebo stathamovky. Myslím, že se film spíš přibližuje áčkovým filmům a patří k těm zdařilýejším. Kdo má rád akci, trochu té erotiky a zdařilé souboje, je film přímo pro něj.

Modrá jako safír (2014)

Tak tento díl byl hodně o citech a romantice. Gwen a Gydeon jsou hezký pár. Už se těším na závěr. Nedoporučuji tzv. tvrďákům. Běžte raději koukat na nějaké ty ovarové krky.

Rudá jako rubín (2013)

Hezký příběh, jen je trochu roztahaný a děj by mohl být i víc jasnější. Doufám, že bude konec stát za to.

Tini: Violettina proměna (2016)

Seriál neznám, i tak se mi film velmi líbil. Pokládám za důležité varovat neromantiky, nekoukat, nehodnotit. Určeno především pro milovníky romantických slaďáků s dobrým koncem. Film pro večer u krbu s kafíčkem a dobrým pamlskem.

Správní chlapi (2016)

Když potká tatík s pupíkem, spíš s pěknou vanou subtilního detektiva, může se z nich stát i vtipná dvojka. Nejlepší stejně byla ta malá. Byl jsem překvapen, jak se nám ten Raslík tak vypapal. Měli by se Segalem natočit film o otylých akčních superbijců, nebo začít hrát filmy, které jim už k jejich fyzičce a věku sedí. Třeba se toho ještě dočkáme.

Invaze terordaktylů (2016)

Před třiceti lety bychom u takového filmu slintali blahem. No doba se mění, nároky stoupají a tak i tento snímek není na dnešní dobu už to, co bychom od filmařů očekávali. Celkem pobavilo, dávám troječku.