Stážista (2015)

Anne Hathaway je má oblíbená herečka a Robert byl vtipný a tentokrát nedělal žádné prasárničky a neměl oplzlé vtípky, dávám plný počet.

Nesmělý svůdník (2015)

Zdejší obsah je tak vyčerpávající, že už film ani nepotřebuji vidět.

Léto All Exclusive (2015)

Nějak mne to nenadchlo, nedokoukal jsem, asi nemám americký smysl pro nehumor.

Milovat a zabít (2006) (TV film)

Film je předvídatelný, ale i tak jsem pochyboval a někdy i měnil názor. Naštěstí mne to bavilo a to je hlavní. Trochu přifandím čtyřmi hvězdy, protože bude asi dost odpadlíků, co film potopí.

Ken Park (2002)

Jestli toto je Amerika, tak to mne podrž. Mám z toho pocit, že lidé v Americe upadají stále víc a my bychom měli být obezřetní.

Z očí do očí (2005)

Tvrdí se že lidství je to, co činí člověka člověkem, lidské jednání oproti nelidskému atd. Co činí člověka člověkem? Jaké jednání je lidské a jaké nelidské? To vše závisí na době v jaké žijete a na jaké straně barikády momentálně stojíte.

Pomáda: Živě (2016) (TV film)

Kdybych chtěl jít do divadla na pomádu, určitě bych si na ni zašel. Čekal jsem něco nového. Pro mne velmi slabé.

Smrtící bouře (2015) (TV film)

Jsem fanda do katastrofických filmů a proto, i když ty efekty skřípou, dám tři hvězdy.

Veterán (2012)

Milej a legrační strejda s kraťasy a plnovousem co chodí, jak kačer. Danny se mi prostě líbil.

Ďáblův dvojník (2011)

Typický příklad, jak je nebezpečná moc v rukách narušené osoby. Jen si nejsem jistý, jestli všechny ty příběhy o Husajnovi a jeho rodině není jen politický tah za získání kontroly nad ropou a ospravedlnění vpádu spravedlivých Amíků do Iráku. Proslýchá se, že prý v Iráku byla větší svoboda a demokracie a že ženy měly větší práva za Husajna, než teď. Mám obavy abychom jednou neříkali, jak bylo dobře za Rusáků.