Labyrint (2012) (TV film)

Tak jak si pročítám místní pisálky, sleduji, že u některých nebyly splněny jejich představy o tom, jak se měl děj vyvíjet, tak film poslali rovnou do kytek. Mně naopak se film velmi líbil a splnil veškeré mé očekávání. Bylo tam vše, láska, zrada, hnusní zrádní křižáci a tajemno. Uděluji plný počet.

Svět na houpačce (2014)

Marka moc nemusím a Zoe je má oblíbenkyně. Film mne dostal a skoro mne dohnal k slzám. Holky byly správní kinderhajzlíci! Jen mi vadilo to cigo. Nechápu, jak někdo může tak moc hulit.

Daktari (1966) (seriál)

Děkuji Zuzance za hezkou a milou vzpomínku

Pátá vlna (2016)

Souhlasím s gegina31 a dávám také plný počet.

Femme Fatale (2002)

Hezky zpracované, na konci milé překvapení.

Falešní poldové (2014)

Dva nevyrovnaní chlapci a Amerika. No jestli je to americký standart pro smysl pro humor, tak se asi do tohoto státu nikdy nepodívám. To bych se řechtal od rána až do noci a slzy by mi tekly po tváři nad jejich inteligentním a vytříbeným humorem a smyslem života. Snímek jsem nevydržel dokoukat do konce, bylo to nad mé síly. Odpad nedám z milosti.

90 minut v nebi (2015)

Donova cesta životem byla jasná do okamžiku, než jej postihla nehoda. Pomáhal druhým a nedovedl si připustit, že i on někdy pomoc od druhých bude potřebovat. Pak jej bůh vzal do nebe, dal mu okusit nezkutečnou krásu a po devadesáti minutách jej vrátil zpět do zuboženého těla plného bolesti. Film ukazuje lidem, že i duchovní lidé také potřebují hledat smysl života a osud je zkouší stejně tvrdě, jako všechny ostatní. Ve snímku byla podtržena velká láska v rodině a líbilo se mi že to Eva nevzdala a pevně si stála za svým. Milé je, že Kate Bosworth má jedno oko hnědé a druhé modré.

Jelena (2011)

Tak teda nevím jestli se hrdinka filmu jmenovala Jeljena a nebo Jeljeia? Oba názvy v azbuce jsou buď špatně napsané nebo se hrdinka jmenovala opravdu jeljena a jen to blbě vyslovovali. Každopádně to někdo pěkně zoslil a měl by si zopakovat azbuku.

Napospas osudu (2014)

Líbil s mi ten nápad, kdy zmizely děti a všichni věřící lidé. Jen mi nesedělo že zmizeli těla, a ne jenom duše lidí. Co by si s hmotnými těly lidé v tom nebi počali?

Ashby (2015)

Jak Ed potkal Mickey Mause. Omlouvám se za přirovnání plastikového Mišáka ke kreslenému, ale ta maska herce Mickeho mne dostala! Mickey promiň, nikdy jsem tvůj fanda nebyl, ale co jsi s tím svým ksychtem udělal, tak to je katastrofa. Jinak za mne dobrý.