Najděte mi hrdinu (2015) (seriál)

HBO se ukázalo velmi zajímavý příběh, ale sestříhaný tak, že jsem ztratil po zhruba 3 epizodě touha dívat se dál. Dokoukal jsem, udělal jsem dobře, ale ... Možná mi to jen nesedlo.

Tut (2015) (seriál)

Kulisy a Ben Kingsley mi tam sedí skvěle, ale zbytek byl takový telenovelový, že po pár dnech od shlédnutí mi nic nezůstalo v paměti.

San Andreas (2015)

Je to blbost, ale člověk si užije ty padající mrakodrapy. Není to sice Emmerich, ale pořád dobré.

Dark Matter (2015) (seriál)

Ano, je to slabší seriál, ale je teď takový nedostatek vesmírných sci-fi, že je to vlastně jedno. Styl tvůrců Stargate se nezapře.

Město 44 (2014)

Film dobrý, atmosféra depresivní jak se sluší na na film z povstání. Holky taky pěkné, i když zůstávají celý film až překvapivě upravené a čisté. Ale, co to koho napadlo tam dávat ty zpomalené záběry? Líbačka jak v matrixu mezi kulkami? WTF? A hudba? Ta to dorazila - už dlouho jsem neviděl film s tak nevhodnou hudbou (pravda teď to tak dlouho nebylo - Jan Hus byl v tomhle extratřída). Prostě vždycky, když jsem si začal říkat, že to je dobrý film se stalo něco, co kompletně shodilo atmosféru. BTW scéna probouzení se na bankovkách byla vtipná.

Stitchers (2015) (seriál)

Ano, nadsazuji kvůli pěkným herečkám, ale co.

Residue (2015)

Nevím jestli jsem konec viděl, nebo u něj usnul. Docela nepovedené a nezajímavé.

Humans (2015) (seriál)

Výborné scifi - atmosféra podobná black mirror - prostě anglická.

Selfie (2014) (seriál)

Zpočátku hodně trapné, pak milé a romantické.

The Great Fire (2014) (seriál)

Nějak jsem se nechytil hlavního příběhu a chyběl tam trochu ten oheň.