• Fantasy

Forrest Gump (1994)

Blbec, zakladatel joggingu, mistr světa ve stolním tenise, super voják a fotbalista. Jediný, k čemu tento film je, je aby se posmrkalo co nejvíce kapesníků a nejspíš to bude i námět pro seriál Řekni, kdo tě zabil(přece jenom, kolem něj umřelo hodně lidí, ale ten největší ňouma-pardon, vlastně hrdina musí přežít -_- )

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (seriál)

Nesouhlasím s hodnocením! To, že je jednička prokazatelně lepší ještě neznamená, že je dvojka špatná! Líbí se mi hrozně scény na obrácené Pultanele, na Xenii, která se trošku změnila poté, co se stala matkou, rozšíření o Fantomase je úžasné a Balibul taky super. Jasně, starší humor a Menšík, který tvořil více jak tu polovinu chybí hrozně, ale za to Vorlíček nemůže. Mně se to hodně líbilo a typické americké pokračování to rozhodně není!

Arabela (1980) (seriál)

Nádherný český seriál! Dívat se na to mohu pořád, a na logické chyby kašlu, je to pro děti a velmi se to povedlo! Krásně herecky obsazeno a ten scénář!

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Neberu to jako takový zázrak, za který to všichni, včetně Fondy považujete. Jsem ale ovlivněn tím, že jsem hrál dříve divadelní hru, než viděl film. Hlavní záporák vyjde nakonec jako úchyl, což vůbec není pravda. To mi vadí asi nejvíce, protože Horáce st.Faira alias Dabney z Tenesse jsem hrál já :D