Get On Up - Příběh Jamese Browna (2014)

Hereckým výkonům není co vytknout, Chadwick se ujal role výborně, problém je asi v celém příběhu Jamese Browna. Úžasná hudba, ale jako osoba potřeboval spíše pár facek, které tak rád rozdával svým ženám. Klasické smutné dětství, drogy a nezvládnutí talentu.

Marťan (2015)

Zajímavé, napínavé. Tak na 3+, ale za to disko je to za 4! :D

Když zvířata sní (2014)

Další z filmů, který má svou atmosférou super potenciál, ale tak nějak mi přijde, že si s tím nikdo nechtěl dělat moc práci. Velmi jednoduchý děj, takže bych čekala, že to bude taková ta emoční stránka věci a vykreslení postav, které vás vtáhne do děje. No, ne v tomto případě. Celkem vleklý film bez nějaké ukázku zájmu nebo vyvolání emocí. Po nějaké době film, u kterého by mi rozhodně nevadilo, kdybych zůstala u názvu. :-/ Dvě hvězdičky za atmosféru.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Takový zlatý střed. Hovory mi přišly místy takové dost strojené. Finna chápu jako novou otravnou náhražku za Jar Jara a hlavní záporák si tu masku snad ani sundávat neměl. Zklamání z toho vidět malou ufňukanou holku bylo až moc velké. S ní byl aspoň cool (když zrovna jako vztekavé děcko nemlátil věci kolem). Jinak takových hintů na některé postavy tam bylo požehnaně, takže jsem zvědavá na další díly. člověk to musí vážně brát jako spíše pohádku než cokoliv jiného, jinak by to bylo tak na dvě hvězdy.

Mroží muž (2014)

Vlastně ani nevím, jak můžu film hodnotit. Je to asi prvně, kdy nevím, jestli bylo něco tak špatné nebo naopak geniální. Každopádně jsem očekávala komedii a když půl hodiny nic a pak první "hororová" scéna, tak mi nějak došlo, že to asi úplně komedie nebude. Tenhle film jede na úplně bizardní vlně, že opravdu jen civíte a nevíte, co si myslet. A hlavně ta špatně parodovaná snaha o frantícko kanadského detektiva, která se snaží vypadat jako Johnny Depp, to bylo hodně zlé. Vážně. Zlé. A vidím tu nějakou návaznost na lidskou stonožku? :D

Co děláme v temnotách (2014)

Pro mě osobně spíše takový průměrný film, ale hvězdička vůbec za dobře zpracovaný nápad a pár vážně dobrých vtipů. Netopýří řežba to prostě rozsekala :D

Píseň moře (2014)

Krásný příběh, kouzelná hudba a kouzelná grafika. Nemohla jsem odtrhnout oči. Plus ke konci prostě správný doják, takže rozhodně něco, co si budu moc ráda pouštět na dobrou noc :)

Solomon Kane (2009)

Ten jednohvězdičkový bonus je za Purefoye. Jinak taková nic moc fantasy. Nejčastější věta byla Solomone, neeee!

Jurský svět (2015)

Ale je to spíše 3,5, skoro 4! Dobře zpracovaná klasika, odkazy na první díl, jen ale...........kozatá zrzka běhající po džungli v podpatkách prostě big nope!:D

Muž na Měsíci (1999)

Příběh je možná zajímavý. Andy byl možná zajímavý tím, jak se snažil vždycky všechny oblbnout a šokovat a být tak nějak napřed, to všechno možná byl, ale rozhodně ne vtipný. Není to šálek mého čaje a je pravdou, že do shlédnutí filmu jsem ho vůbec neznala. Koukla jsem se i nějaká videa, ale nějak se mě to nedotklo. Ve filmu bylo ovšem pár vtipných momentů. Jim se rozhodně své role ujal skvěle a klobouk dolů. I ty dojemné scény byly skvělé. Problém asi bude, že mě celkový koncept Andyho prostě a jednoduše nezaujal a tak nějak nejsem schopná se přes tohle dostat a ohodnotit to z jiného pohledu.