Kick-Ass (2010)

Hodně povedena práce. Tak jsem se dlouho nepobavil jak u tohodle filmu. Takřka komiksový děj jak pro 5 leté.

Rallye smrti (2008)

Super film na podvečer. Nabušená akční horda Statham serviruje pěkně akční scény. Film miluju a doporučuji.

Batman a Robin (1997)

Tento film i přes jeho dementní scénář, dementní herce a mnoho dalšího, co dělá tento film absolutní sh*t, miluju. Vždyť tam je Batman. Když mi bylo 6 let, ten film jsem miloval, já každý film kde je Batman miluju nehledě na kvalitu. Hodnocení 50%

8. míle (2002)

Tento film je tak dobréj i přes jeho slabiny. Hudba, Eminem, Kim a herci. to vše dává tomu filmu tak neobyčejnou atmosféru a člověk má pocit, že by si měl uvědomit co v životě má cenu a proč se nevzdávat. Á Ano, je to béčko, ale film se nesnaží být nějaký hit. Je to jen film o tom ukázat, jak asi vypadal život Eminema před tím, než se dostal na trůn krále hip hopu. Samotný výkon Eminema mě překvapil, role mu sedí jak na míru a nedělá ze sebe takového kašpara a namyšlence, jak to někdy vypadá v reálném životě. Jsou chvíle kdy tento film raději vypnu a nebo raději přetočím dál, ale ty scény, kdy Eminem rapuje a kde jsou rap battle, jsou hlavním tahákem tohoto filmu. Aneb člověk pokud má šanci, tak ji musít využít a zkusit dosáhnout něčeho, jinak se v životě nepohne dál. Viz Eminemův výrok: "If you had one shot, or one opportunity,To seize everything you ever wanted. one moment. Would you capture it or just let it slip?" Doporučuji tento film hlavně mladým lidem, co jim tento styl hudby nevadí. Hodnocení 70%

Mlčení jehňátek (1991)

Velice kvalitní film o Hannibalovi, který napomáhá mladé detektivce s případem seriového vraha. Příběh je velice propleten, ale skvěle zpracován a výkony obou hlavních herců Hopkinse a Jodie Foster jsou naprosto vynikající. Tento film patří do mé TOP. Nejlepší scény jsou vždy s Lectorem, ale i scény s transvestickým masochistou, jsou vynikající. Atmosféra filmu je temná a místy až horová. Není část filmu, která by byla nějak nudná. Asi jeden z nejlepších filmů 90 let. Hodnocení 90%

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino dokáže udělat vždy film, který je uplně jiný, než známe z jiných obdobných filmů. Tarantinova tvorba je jedinečná a za to ho uznávám a jeho filmy miluju. Pulp fiction, Kill Bill, Parchanti to jsou filmy, které jsou tak nezapomenutelné a tak zábavné, že se na ně můžu dívat pořád dokola a příchodem Djanga se můj seznam zase rozšířil. Výkon Samuela. L. Jacksona a Christopha Waltze je famózní a díky ním si myslím, že film je tak dobrej. Mimochodem, byl jsem překvapen výkonem Jamie Foxxe. Jamieho podání Djanga bylo tak bravurní a skvělé sednoucí, že si nedovedu představit někoho podobného do role Djanga. Tento film je zkrátka popcornovka na nedělní večer. Doporučuji. Hodnocení 88%

Batman (1989)

Burton, Keaton, Nicholson, Basinger.. Asi nejlepší složení, jaké jsem kdy viděl. Burton natočil tento film tak skvěle, že další Batman nemá takové kvality. Efekty, atmosféra, hudba, samotný Batman.. No prostě bomba. Michaelovi Keatonovi role Batmana sedí dobře, je o hodně realističtější než Clooney a nebo Val Kilmer. Jack Nicholson zahrál Jokera velice famozně a na tu dobu se mi postava Jokera líbí více než Heath Ledger (I když Heath je taky super) A Kim Basinger? V tomto filmu neskutečná kočka, miluju tu ženskou, jeji sexy nožky a výraz. Aghhh. Atmosféra je temná a Gotham city v zimním kabátu, je přesně to, co dodává filmu šmrnc a zvedá laťku vysoko. Film má kvalitní děj a veškerá stopáž filmu není nudná. Všechny scény a záběry jsou tak dobré, že člověk hltá film celým douškem. Tento Batmab je nejlepší, nejgeniálnější a bezchybný. Doporučuji. Hodnocení 85%

Dredd (2012)

Nový Dredd je pro mě srdcovka. Zaprvé, miluju komiksy. Zadruhé, miluju soudce Dredda a jeho výraz viz. komiksy (Blackhorse, Crew, Dc ...). Zatřetí, po shlédnutí jsem si to musel pustit znova. Příběh je jednotvárný a jednoduchý. Hudba je skvělá, Nářez. Děj? Budova, několik desítek zločínců, jeden boss a jedna postava, co tam udělá pořadný horko a srovná pořádek. Kdo? Soudce Dredd. Jsem nesmírně rád, že se role zhostil Carl Urban, role mu tak sedí a jeho neutrální výraz mi připomíná Dredda z komiksu Batman a Dredd: Zemřít smíchy. Film je prachsprosté B, ale totální nářez efektů, přestřelek, hlášek a místy i sexy scén s policistkou, se mi líbil. Z filmu jsem tedy spokojenej více, než z prvotního počinu se Stallonem. Hodnocení 70%