• Pohádka

Herec (2020) (seriál)

Z Ciny zase tak unešený nejsem, mimika v obličeji nulová, hlas také pořád stejný v klidu i rozčilení, prostě ve srovnání s ostatními působil dost toporně. Přesně typ, kterému by nikdo nevěřil ani pozdrav, natož aby mu skákali na ty jeho špeky.Nezlobte se, ale na mě působí jako herec vhodný pro divadlo pracujících, kde zahájil svou kratičkou kariéru jako Láník. Do role toho pohraničníka by taky slušel herec-profík, ta jeho ochotničina tam byla jak pěst na oko. Nicméně to byla slušná série, obrovské napětí, nečekané zvraty, až na pár vyložených nesmyslů se na to dívalo hodně dobře, takže 4 hvězdy. Edit: Co máte s tím Vejražkou, proč pořád ve všem hledáte předlohu? To byl úplně jiný příběh, odposlouchávání v konspiračních bytech bylo tehdy běžné, to může pasovat na kohokoliv. Tam se neshoduje absolutně nic, ani angažmá v divadle. Vejražka hrál v Národním. Hlavně to tu po sobě papouškujte, ať vypadáte zajímavě.

Herec - Epizoda 3 (2020) (epizoda)

Až do toho, kdy se Láník přesunul do Vimperka super. Pak to byla naprosto nepravděpodobná kravina, ale na druhou stranu se na to koukalo dobře a samotný závěr opět super Tohle asi nikdo nečekal.

Herec - Epizoda 2 (2020) (epizoda)

Tak tohle si fanatičtí stalinisté v čele s prasetem, vyklepaným grázlem Otou Sklenčkou a vypatlanou nymfomankou Švorcovou za rámeček nedají. Ještě, že už jsou tyhle kreatury pod drnem. Ota Sklenčka byl nejaktivnější zmrd v kauze Jiřiny Štěpničkové. Tenhle díl byl naprosto super, líbí se mi, že to vychází ze skutečnosti a ti zlořádi jsou tam odhaleni pod téměř svými jmény. Cina se sice tváří pořád stejně, mimiku má dost slabou. Moc bych mu nevěřil. Ten voják musel být dost hloupý, muselo mu být jasné, že s takovým kádrovým profilem by si nezahrál ani na oblasti, natož v armádním divadle, tudíž to musí být dosazený práskač.

Silvestr 71 (1971) (pořad)

Je neuvěřitelné, čemu se dokázali smát lidé v roce 1971.Otřes

Klapzubova jedenáctka (1968) (seriál)

Nebudeme si nic nalhávat, ta kniha je dobrá tak pro děti, pro dospělého je to prvotřídní slátanina. V podstatě není možné knihu zfilmovat tak, aby se držela předlohy., což už potvrdil stejnojmenný film, který byl též pěkný paskvil. Tento seriál sice hýří nápady, ale je to strašně odfláknuté. První zápas s Hlubočepy, v poločase 39 :0...to byl očistec. Kdyby se scéna o deset minut zkrátila, nic by se nestalo. O nesmyslnosti skóre nemluvím, to už podělal pan Bass, který fotbalu asi moc nerozuměl. Při zápase na MS v Itálii je stále tentýž záběr, jak Plánička vykopává balon. Popáté, pošesté. Proč? Aby natáhli čas. A tak to funguje v seriálu neustále.

Gulag, sovětská historie (2019) (seriál)

Tento seriál v celé své nahotě ukázal dokonale zločiny komunismu. Nechápu, jak je možné, že tato zločinecká organizace není po celém světě zakázána. Každý komunista by měl být okamžitě zastřelen, protože jen zrůda může s touto ideologií souhlasit.

Herec - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

Zatím spokojenost. Je nutné zvěrstva komunistů neustále ukazovat, zvláště, když jsou ty kurvy stále u moci.

Polda - Hon začíná (2020) (epizoda)

Tak to je zlý. Ta chemie s Orozovičem byla skvělá, jenže klan Polívků nemá asi v chamtivosti dost, tak je další člen jejich komediantské famílie úplně všude. Bohužel i tady, kam se vůbec nehodí. Tady to bohužel nefungovalo, byl na ránu.Jinak byl ten díl skvělej-až na toho nafoukanýho suveréna. Už vidím, jak tam začínající nula řídí zásahovku:))

Fantomas se zlobí (1965)

Fantomas byl super, když jsem byl dítě v 70. letech. Bohužel to tak strašně zestárlo, že je to dnes nekoukatelné.