• Pohádka

Měsíc s dýmkou (1966) (TV film)

Ano, tak nějak si v knihách H.Proškové představuji Horáce.Novější verze s Preissem a Matáskem byla úplně o ničem.

Comeback (2008) (seriál)

Nejlepší původní český sitcom.Některé věci tvůrci ženou do zbytečného extrému,ale je jich málo v poměru s tím dobrým. nerozumím tomu nízkému hodnocení.S naším národem to jde pořádně z kopce.Nejlepší jsou komenty lidí, kteří srovnávají Comeback s nejprovařenějšími seriály americké produkce.To už máte tak vymleté palice, že se vám typicky český humor tak odcizil?

Chuligáni (2010)

V tomhle filmu mi bylo líto jen tý malý holky, že musí žít v rodině asociálních idiotů.Kdyby se zbytek pozabíjel, bylo by to dobré pro celý film, protože tolik nesympatických lidí pohromadě se jen tak nevidí. StarsFans, v jednom odstavci píšeš, že žiješ ve Skotsku, které takto neznáš a v dalším nás tu utvrzuješ, že film není přehnaný, že v některých čtvrtích chodí s noži jedenáctileté děti.Tak jak to tedy je?

Jízda vysočinou (1962)

Tohle už není klasický western.Pod hned v první scéně vidím policajta v uniformě a auto, tak jakýpak western?

Fešák Hubert (1984)

Je dost smutné, že tady ty filmy může komentovat kdokoliv.nechápu, jak mohl takový cure udělat vstupní test, když s klidem napíše, že mu z tohoto skvělého filmu utkvěl v hlavě jen podomní prodej vysavačů.Splést si Smrt krásných srnců a Fešáka Huberta nedokáže jen tak někdo.

Poslední vlak z Gun Hillu (1959)

Naprostá klasika, jak má být,jen ten konec byl ujetý.Škoda, jinak bych dal za pět.

Stopař (2007) odpad!

Naprosto zbytečný remake.Rutger Hauer je prostě jen jeden.

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

11% procent za takovou sračku a 6 tupců ve fanklubu, to je hodně nadhodnocené.Proč to proboha ještě pořád běží?Proč to není jako v kulturnich zemích, kde se odvysílá pilot a pak se seriál v případě propadáku stopne?

Černá kniha (2006)

Skvělé, napínavé, akční,odporné.Škoda je, že se to týká opět jen židů. Carice nádherná.nedivím se, že kvůli ní Sebastian Koch ztratil hlavu.

Vyšehrad - Charita (2017) (epizoda)

Štáfku, věnuj se jen Ulici,na tohle nemáš.Dělej si videa na Youtube, to je tvá parketa.A udělej si něco s tím hlasem, mluvíš jak eunuch, je to otravný