• Fantasy

Fargo (1996)

Vše tu sedlo jak prdel na hrnec. Jak cikán zavalen hromadou suti. Jak krása života sama. FARGO, FARGO, FARGO, Bratři Coenové jsou mistry v oboru. Prostředí filmu je vůbec nejlepší. Atmosféra dýchá za zády a mrazí v morku kostí. Soundtrack ještě podtrhne tuto napjatou hodinu a půl. Je smutné, že rok 1994-1998 jdou nejlepší filmové roky vůbec a nepřekoná je už asi nic.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Mistrovské dílo, zabaleno v hedvábí. Neuvěřitelné, nic podobného už nikdo nenatočí. Miliony odkazů na vše možné skvělý prostředí, děj a o hercích ani nemluvě. Režie, scénář, námět. Onanuji do kapesníčků a nemohu se nabažit filmu ani po 30tém shlédnutí. JE TO LÁSKA.....JE TO LÁSKA.

Rok ďábla (2002)

Nádherný snímek Petra Zelenky, vyprávějící o chlastu, úžasném (bohužel fiktivním) spojení Nohavica-Plíhal-Čechomor. Co dodati více. Super film se skvělou kamerou,námětem a folkem. 5*

Ona (2013)

Super herecký výkon v podání "Federera". Nemastný neslaný film, kde scénář byl napsán snad za hodinu, ale jako mínus to neberu. Prostě průměr nic víc nic míň...

Divočáci (2007)

Tak jako bič z hovna neupleteš tak ani obsazení Travolty a Allena nezachrání tuhle stupidní kravinu. Je to až smutné o čem scénář i dialogy jsou. Po tomhle filmu cítím hnusnou pachuť a lehké svrbění konečníku. Sorry ale tohle by natočil můj retardovanej bratr co chodí tím, že se odpichuje rukama s kapající slinou.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Ačkoli nemám Bea rád, tak tady mile překvapil. Role mu celkem sedla. Nadprůměrný avšak nedokonalý dobrodružný film.

Krásno (2014)

První film Sokola upřímně překvapil! Za děj, herecký výkon a skvělou kameru dám 3/4*.

Sviňák (2013)

Strhujcí film, který jede od začátku do ---- sakra co byl ten konec ???? Nerozumím proč tak skvěle šlapajcí film šel takhle do háje. Dávám 4* a mám slzu v oku za poslední půlhodinu :/

Vlk z Wall Street (2013)

Absolutní nic v obalu porna. Nevím, jestli byl režisérský záměr udělat tříhodinový film o ničem,kozách, ničema a ničem. Tuctovej podprůměrňák kterej nevytáhl ani Leonardo. Zklamání po tom co tu lidé píší ale asi viděli něco víc než já. Jedna hvězda za nejlepší scénu mozkové obrny.