Pátek třináctého (2009)

Remake který schrnul první tři díly do jednoho (máme tu Jasona jak z 2 tak z 3) A jako jatka je tenhle film super! Ano nemá takou atmosféru jako třeba part 3 ale i tak film doporučuji :)

Halloween (1978)

Můj nejoblíbenější horror, a obecně super slasher, a uvodni hudba filmu se vam zaryje pod kůži a je dokonalá :3 --5/5--

La La Land (2016)

Sakra dobrý muzikál a komedie! --5/5--

Vinnetou (2016) (seriál)

Zatím za mě je první díl super a uvidím co přinesou díly další . Líbí se mi že autoři nezkopirovali původní film ale nasadili úplně nový visuál, a také nesmím zapomenout na krásné scenérie . Na to že se jedná o TV film tak super práce --4/5--

Velká čínská zeď (2016)

Tuctový film na který stejně za chvilku zapomenete, a přitom je to docela škoda.. Dle mě je hlavní problém nedokreslené charaktery a slabší příběh dohromady je to průměr --2/5--

Krotitelé duchů (2016)

A já se na to docela i těšil :( Začátek dokonce nevypadal špatně ale pak šlo všechno do kopru, Komedie to skoro není a jako akčnější film to taky moc neuspěje. Casting taky nedopadl dobře zvlášť Hemsworth tady trpí . Jinak krotitelky (herečky) docela jdou. Ale i tak se jedná o těžce průměrný film. Nedoporučuji --1,5/5--

Temný rytíř (2008)

Nejlepší film s Batmanem! Nolan prostě umí , a herecké obsazení je snad geniální Heath Ledger tady hraje nejlepšího Jokera. Two-Face v podání Arona Eckharta je taky skvělý . Pokud máte rádi Batmana a nevíte s jakým filmem zacit tak s tímhle rozhodně !! Navíc pokud jste neviděli původní první film tak to ani nemusíte ale doporučuji také --5/5--