Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Film který mapuje život Adolfa Hitlera od doby co se snažil být umělcem až po dobu kdy mluvil k lidem jako vůdce NSDAP. Do filmu se toho vešlo opravdu hodně . A myslim že lepši zfilmovaný "životopis" nenajdete. Pokud se chcete o Hitlerovi dozvědět více, rozhodně doporučuji --4,5/5--

Sherlock (2010) (seriál)

Tenhle seriál je prostě geniální ! Chytlavá modernizace Sherlocka. Benedict Cumberbetch je TOP a do téhle role se prostě hodí ! Stejně tak exceluje Martin Freeman. Mám sice nakoukano jen pár sérii ale už teď musím říct že se jedná o něco co mě bude bavit doporučuji :) --5/5--

Sebevražedný oddíl (2016)

Dobrá týmovka ktera se po velmi dobrém úvodu všech postav rozjede a už se nazastaví. Někomu by mohl vadit jednoduchý příběh a slabší hlavní zaporak ( zvlášť když DC má spoustu skvělých charakteru ) Jinak obsazení je zvoleno dobře nejvíce Will Smith jako Deadshot a Margot Robbie jako Harley Quinn, Jedna věc mi ale na filmu vadila a to byl nepovedený edit, některé věci z traileru ve filmu nebyli nebo byli velice podivně sestříhané to ale dobře nahrazuje prodloužená verze kterou doporučuji více než kinoverzi filmu. Za mě celkove dobrá podívaná Prodloužená verze: --3,5/5--

Parťáci (2016) (pořad) odpad!

Když byl na televizi Prima COOL uveden seriál Hrajeme s Alim tak jsem chtěl spáchat sebevraždu . Ale řekl jsem si dobře to určitě za pár dílů skončí . A pak Boom! Alliho parťáci v podstatě dost podobná záležitost ale ještě o něco horší . Strašná kamera,obsah, zpracování a opět jsem měl chuť si pořezat žíli. Ale opět jsem se uklidnil horkým kakaem a řekl jsi, neboj brzo to skončí a pak najednou PRÁSK!! Parťáci a kvalita ještě více dole a já se divil jak je to možné. Vážně nevím proč a koho baví pořád dělat podobné seriali --0/5--

Živí mrtví (2010) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálu ! Dobře napsaný scénář , napínavé, a postupně se z klasické přežívání stane silná emoční jízda zvlášť v sedmé sérii super a doporučuji všem :) --5/5--

Vyšehrad (2016) (seriál)

Seriál který staví na kratších scénkách se sakra povedl! Vtipná satira na dnešní fotbal. Herci jsou zvolení dobře. A chytlavá úvodní songa XD Opravdu doporučuji :) --5/5--

Assassin’s Creed (2016)

Film na který čekalo spoustu lidi, a jak film dopadl ? Hlavní roli si zahrál Michael Fassbender který už mě zaujal v Macbethovi nebo ve filmu Steve Jobs. Nesmím také zapomenout na Magneta z X-Menů. No teď už k filmu, film má docela slabý pribeh, a slabě vykreslené charaktery. V tom právě vidím hlavní chybu filmu například Aguiltar nemá charisma žádné což je škoda jelikož ve hrách měli všichni assassíni lepší charisma. Soundtrack je povedený stejně jako CGI. Konec dává náběh na další díl, ale kdo ví jestli pokračování vůbec vznikne. Ještě jedna věc, film je strašně vážný, kdyby se film alespoň lehce odlehčil mohlo to být lepší. Ale i přesto se jedná o solidní film na který se vyplatí jít :)

Ant-Man (2015)

Největší marvelácké překvapení roku 2015 na film sem šel s tím že jsem o Antmanovi četl pár komiksů a byl jsem zvědavý jak bude zmenšení a zvětšování Antmana probíhat kupodivu film fungoval skvěle a byl krásně natočen antman jako Paul Rudd byl super, další skvělý tah od Marvelu bylo obsaditž do role Hanka Pyma ůžasného Michaela Douglase skvělý je i Michael Peña který filmu dodává značnou kapku hůmoru za mě --4/5--

Avengers: Age of Ultron (2015)

První Avengers byly naprosto super a byla to první komiksová souhra více superhrdinů na plátně, a tak jsem měl logicky velké očekávání začátek byl super ovšem postupně byl film více a více unavený a byli části kdy se mi chtělo spát, další věc co mi ve filmu vadilo byla jeho strašná digitilizace což bylo místy až nepříjemné jinak příběh klišé za mě 3/5

Dánská dívka (2015)

Film který je pro každého rozdílný a přesto stejný, mně se film líbil hlavní duo na plátně Eddie Redmaye a Alicie Vikander jsou boži a podávali božské výkony masky jsou Ok, příběh mě bavil a rozhodně nebyly pasáže kdy bych se vysloveně nudil ovšem snímky s touto tématikou nejsou pro každého za mě-- 4/5--