Kobra 11 - Pekelná jízda na dálnici A4 (1999) (epizoda)

Vynikající. Napínavé, odpovídající stopáž a především reálné scény. Tohle se panu Heimrichovi skutečně povedlo. Německá produkce nebude tak špatná, jak si mnozí myslíme.

Bulšit (2001) odpad!

Stačilo mi prvních třicet minut, abych se ujistil, že nic nezkazím, když půjdu místo sledování tohoto "filmu" pracovat na zahradu.

Kobra 11 - Štvanice (2002) (epizoda)

Velice povedené, důstojný pilotní film k dobrému seriálu. Slušná zápletka, závěrečná gradace a především (překvapivě) herecké výkony.

Zůstane to mezi námi (2004)

A co na to Jan Tleskač? Marně přemýšlím, o čem tento film chce vlastně pojednávat. Na první pohled mozajka na sebe absolutně nenavazujících scén, na ten druhý bohužel to samé. Danica Jurčová je otřesná, ale co tu dělá Tomáš Hanák, to je mi záhadou. Nicméně ani on nemůže tento zbytečný snímek zachránit. Jedna hvězdička za tancujícího Michala Dlouhého u tyče.

20 let poté (2008) odpad!

Tomuto "filmu" chybí úplně všechny atributy k tomu, aby se filmem mohl nazývat. Příběh, napětí, psychologie postav, ničeho takového se v tomto komorním snímku nedočkáme. Jediným kladem je, že si Jim Torres uvědomil, že režírování nebude tou správnou cestou. Ani tím si však jednu hvězdičku nevysloužil.

Poslední plavky (2008)

Zvláštní film. Atmosféra je, stejně jako Petr Čtvrtníček, překvapivě dobrá, Josef Polášek je naopak vpravdě debilní. Celý snímek táhne skvělý Rudolf Hrušinský, nebýt přehnaného závěru, šel bych klidně na tři hvězdičky.

Alinin sen (2005) (TV film) odpad!

Tento film postrádá i ten jediný atribut, kvůli kterému lze německé romantické filmy sledovat. A to pohlednou hlavní protagonistku, která zde chybí. Proto není co řešit.

Smrtící zatykač (1990)

Bohužel se neubráním srovnání s Peklem, které je rovněž z vězeňského prostředí. Zatímco Peklo nabízí dostatek napětí, slušný příběh a především atmosféru, Příkaz k popravě je velká slátanina. Ani ne devadesáti minutová stopáž filmu rozhodně neprospívá, jednotlivé scény do sebe příliš nezapadají, chybí potřebný background. Na druhou stranu, je to film s Van Dammem, takže něco takové asi nelze očekávat. Jedna hvězdička za vězeňské prostředí, druhá za legendární kopy z otočky.