Moc osudu (2006) (seriál) odpad!

Tak to asi ťažko. Sultánovi či Tisíc a jednej noci to nesiahalo ani po päty! Dej bol hrozný, herecké výkony nie najlepšie a prostredie.. no tak to fakt nie. A keď sme pri tom, Tisíc a jedna noc, Sultán-super dej, herci na úrovni a dej výstižný. Neboli predlžované a herci hrali super očami. No a navyše ani jeden sa nekončil happy endom ako napr. sila!! Videl niekto kto ich hodnotí aspoň tri časti?

Gnomeo & Julie (2011)

Riadne super paródia :D Ten banán na tom notebooku ma dostal. Ako pre malých tak podľa môjho názoru určite aj pre hocikoho iného. Ak sa stretnete s dobrou partiou a chcete sa zasmiať tak siahnite po tomto. Grafika fajn a tie postavy... :D

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Ako načo to točia?? hrôza. Hoci nie všetky slovensé výtvory sú zlé tento u mňa skončil na najposlednejšom z posledných!!

Vánoční zásilka (2010)

Nebolo to najhoršie ale medzi moju vianočnú klasiku ktorá musí byť sa asi nedostal... :-/ Asi vďaka tomu že dej bol dosť zdĺhavý.

Anna ze Zelených vršků: Další osudy (1987) (TV film)

Vo väčšine prípadov platí, že kniha je lepšia ako film. Vo väčšine... okrem Anny. K tomuto filmu nemám jedinú výčitku. Vo ôsmich častiach boli humor, láska, nenávisť, úzkosť, radosť, úspech tak dokonale vykreslené, že tento film pozerám neustále dookola. A stále ho nemám akosi dosť.

Anna ze Zelených vršků (1985) (TV film)

Láska přes internet (1998)

Film, zradený medzi moje "naj". Ak sa dokáže spojiť dobrá hudba s ešte lepším dejom a brilantnými hercami, vznikne Láska cez internet. Naozaj najlepšia oddychovka na pokojné večery, ktorá sa dá pozerať neustále. A stále mám pocit že ju vidím prvý raz..

Muž v ohni (2004)

Pre mňa osobne silný zážitok, vďaka ktorému mi pri záverečných titulkoch zvlhli oči. Brilantné vykreslenie každej osoby do jej detailov. Naozaj môžem len vrelo doporučiť. K vhodnému deju aj skvelá voľba - obsadiť Denzela Washingtona.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Všetci píšu "odpad!!" Pred dvoma rokmi by som aj ja napísala úplne totožnú kritiku. Teraz však dávam 5 hviezdičiek. Prečo?? Neznášam naivné seriály, ktoré nemajú hlavu ani pätu. Môžem povedať, že Tisíc a jedna noc rovná sa úplný opak. Hoci niektoré turecké seriály nestáli ani za pár sekúnd pozornosti, tento je úplne iný. Asi jediný seriál, ktorý nebol silený, vedel kedy má začať a kedy skončiť. Navyše, vo väčšine seriálov sú až takí otrasní herci, čo sa nevedia ani pozerať do očí, keď s niekým hovoria. V Tisíc a jednej noci tušíte, kto čo povie ešte pred tým než to vypovie.