Gangy z Birminghamu - Série 2 (2014) (série)

Jak mi první série nepřišla až tak k chuti hlavně kvůli postavám, druhá to pěkně rozjela. Taky ještě aby ne, s příchodem perfektního Toma Hardy, ale i John s Arthurem, kteří mi v první sérii nějak nesedli, jsou teď fakt výborní a hltám každou scénu s nima. Jsem zvědavej, jestli další série můžou bejt ještě lepší.

Rampage Ničitelé (2018)

Hodne se mi libily ty velky zvirata a taky... no... ty velky zvirata byly fakt super. A zda se, ze az na konci scenaristu trklo a dal tam par fakt dobrejch hlasek, mohlo jich v celym filmu byt vic.

Tropická bouře (2008)

Strašně pomalej rozjezd, ale pak se z toho stane fakt továrna na hlášky. To obsazení naprosto neuvěřitelný, fakt perfektní. Hlavně Robert Downey Jr., jak ho nemusím, tak tady byl fakt výbornej.

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Jak výbornej rozjezd, tak strašně upadající konec. Zezačátku tam jsou fakt chytrý a chytlavý dialogy, ale vyvine se to v naprosto nezajímavou historku s nezajímavejma postavama. Dokážu si představit, že pro určitou zájmovou skupina to bude pecka nade vše, ostatní to uvidí jako průměr.

7 životů (2017)

Podle mě super. Nic mi tam nechybělo. Akce, emoce, napětí, originalita, úžasnej hlas noomi rapace. Na konci si možná mohli odpustit pár těch kliše, ale to byla už jen maličkost.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Jak mě první série zklamala, tak od druhý jsem se nemohl odtrhnout. Takhle dokonale navozenou tajemnou, hororovou a zároveň dramatickou atmosféru jsem dlouho nezažil. Tak skvostný zpracování, že to člověka donutí vnímat každej střih, každej tón nepřehnaně efektivní hudby, každý cinknutí kovu, zkrátka na jedničku. I přes to, že tam podle mě bylo pořád pár zbytečnejch scén a charakterů, si to naprosto bez debat zaslouží minimálně 90%.

Gotham - Prasečí odpoledne (2017) (epizoda)

Stačí pro jednou odstranit ty otravný děcka děcka a kvalita je zase jen krůček od dokonalosti (ještě tam zakomponovat Barbaru a krůček je zdolán).

Mrtvý bod (2015) (seriál)

Zajímavá myšlenka a výborný nakopnutí pilotním dílem. Mě osobně mrzí, že hlavní příběh (příběh okolo Jane a tetování) se stává spíše vedlejším, ustupuje do pozadí a stává se ze seriálu pouze mírně nadprůměrná FBI honička. Nicméně je to úžasně zpracovaný a natočený, Jaimie naprosto dokonalá opět. <3