• Romantický

Charlie Brown: Blockhead's Revenge (2011)

Sice nevím, proč to bylo natočeno, ale rozhodně nejlepší byl konec :D hláška Dylana O'Briena "I've got a rock" je asi to jediné, co mě na tomto videu rozesmálo :D

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Z filmu jsem nadšená. Šla jsem do kina s nadšením a ještě s větším jsem odcházela, takže mě film rozhodně nezklamal. Dylan O'Brien je mladý talentovaný herec, který mě zatím u žádného filmu/seriálu ve kterém hrál nezklamal. Děj filmu byl od začátku naprosto skvělý, nechyběla akce, překvapení ani trošku "lekačky" ze strany zombie. Sice se film posouvá jinam než je první díl, ale rozhodně mě nezklamal, o tom je to, že se film prostě vyvíjí a já jme jedině pro. Nemůžu se dočkat třetího dílu.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Film jsem viděla úplnou náhodou a zůstala jsem u něj až do konce jen kvůli Kitovi Haringtonovi. Jen díky Kitovi dávám hvězdičku, film se mi vůbec nelíbil a vůbec mi nepřipadal jako horor. Sice mám Kita ráda a všechny filmy ve kterých hraje se mi líbí, ale vůbec nechápu, jak mohl vzít roli v tomto "filmu". Rozhodně tento film nedoporučuji, spíše od něho odrazuji.

Modrá jako safír (2014)

Na film jsem koukala, protože miluju knižní předlohu. Jelikož u prvního dílu cosi změnili a dali i něco z druhého, i v druhém díle je lecos pozměněno, ale to mi vůbec nevadí. Opravdu se mi film líbit a nemůžu se dočkat třetího dílu SMARAGDGRUN. Doufám, že bude dříve, než plánují (28.7.2016). Film doporučuji, nejen kvůli knižní předloze, ale i kvůli hezkému hlavnímu hercovi, který hraje Gideona - Jannis Niewöhner.

Chuck (2007) (seriál)

1.-4. série byla úžasná, ale u 5. série polevili a proto nejsem fanouškem 5. řady. Počítám ho do seriálů, na které se mohu podívat kdykoliv. Je to oddechovka, která pobaví a u které nemáte nouze ani o romantiku. Když se podíváte na celý seriál v určitém časovém pásmu, všimnete si, jak postavy postupně dospívají a mění se. U seriálu se nedá vytknout ani herecké obsazení, protože se všemi jsem byla spokojena, jediný důvod proč dávám 4* místo 5*, je ten, že je 5. série oproti ostatním 4 podstatně horší (... Morgan a instersect? Vážně?...)

Hijo de Caín (2013)

WOW, tak tenhle film mě dostal. Udržuje Vás napnuté od začátku do konce. Nejdříve si říkáte co je s tím klukem špatně? Pak že se nedivíte, když má takového otce, no a nakonec Vás to opravdu dostane. Herec David Solans byl do hlavní role obsazen opravdu dobře, za takovéhle herecké dovednosti v 15-16 letech, kdy byl film natáčen, klobouk dolů. Člověk mu věří opravdu všechno až do úplného konce. Film doporučuji a dávám mu 5*, protože tady opravdu není co vytknout.

Velká šestka (2014)

I když pohádky nemusím, tahle je hezká. Nic klasického jako kluk potká holku...Tady je to trošku jinačí a to se mi na tom líbí. Opravdu je to něco originálního. Znovunalezení přátel, pomsta hnaná hněvem malého kluka...apod. Opravdu se mi tato pohádka líbila a doporučuji. 4*

Čarovný les (2014)

Těšila jsem se na to, myslela jsem si, že to bude něco úplně jiného. Doufala jsem, že si u toho odpočinu, protože to bude spojení všech těchto pohádek, no a oni udělali z prince děvkaře, z pekařky ženu, která je schopná podvést svého manžela a chudákovi Jackovi zabili mámu. Dvě hvězdičky dávám, jen za hezky odvedenou práci s písněmi a za docela dobré herecké obsazení.

Kdo věří na lásku (2014)

Šla jsem do toho, že uvidím romantickou komedii a to se mi i splnilo. Asi by se mi to tak nelíbilo, kdyby bylo jiné herecké obsazení, ale takhle jsem byla v celku spokojená. Chrise Evanse i Michelle Monaghan mám ráda a tady se mi líbili taky. I když bych se ráda dozvěděla, jak přesně se vyvíjel děj ve scénáři hlavního hrdiny, film byl dobrý a proto dávám 4*.

Avengers: Age of Ultron (2015)

první co můžu rozhodně říci, zasmála jsem se :D. Opravdu je to plné efektů a má to docela dobrý děj, ale opravdu jsem se zasmála. Jsou to takové rádoby vtípky a člověka to nenechá jen tak sedět a koukat se, ale minimálně se musí usmát. Každá postava tu měla část svého děje a to se mi líbilo, nevyzdvihovali ty hlavní postavy jako v prvním dílu. Na ty postavy, na které nebyl čas v prvním díle, se čas udělal v díle druhém a bylo to opravdu osvěžující. Už se těším na další filmy od Marvelu, protože tento se jim určitě povedl. Člověk určitě neztratí drahocenné minuty svého života, když na to zajde do kina . Takže nemůžu jinak než dát 5*.