• Hudební

Nezlomené (2017)

Respekt všem ženám, které musí takhle žít ale i přesto se snaží začlenit se do společnosti a bojovat proti násilí na ženách. Název filmu to vše vystihuje - jsou nezlomené. Být ženou, a to nejen v Arabských zemích, není jednoduché. "Pokud se budeme bát, můžeme toho hodně ztratit". "Základem všeho je statečnost".

Michael Jackson: You Rock My World (2001) (hudební videoklip)

Smooth Criminal je sice lepší, ale mě se tenhle klip líbí. A moc. Michael a Chris jsou super dvojka, ty mě baví. No a pak ta choreografie. To je prostě lahůdka. Písnička chytlavá. Pro mě je album Invincible mým nejoblíbenějším albem od MJ. Michael byl génius, nejen tenhle klip to dokazuje. King of Pop lives Forever <3

V kokpitu (2016) (pořad)

Je to něco nového, velká změna od Ordinace (samozřejmě k lepšímu). Super dokument, zajímavý téma a letadla :) Prima zoom by měla pokračovat v takovýchto zajímavých dokumentech :)

Justin Bieber: Baby (2010) (hudební videoklip) odpad!

Ten klip je otřesnej, písnička taky, navíc sem tam viděl pohyby Michaela Jacksona. Další umělé vytvořená hvězdička, o které za 15 let nebude nikdo vědět. A navíc kopíruje Krále Popu...

Ghosts (1996)

Jackson byl král! King of Pop for all time!

Hledá se Dory (2016)

Byl jsem na tom v kině 17.6. a moc se mi to líbilo. Příběh super, na scéně byly i vtipy a spostu odkazů na první díl (oceán se má přeplout jen jednou, to už mám za sebou...) a Nemo je tentokrát "jen" vedlejší postava. Celkově prostě skvělý :)