• Pohádka

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

K tomuhle klasickemu kultovnimu filmu neni moc co psat. Proste film, ktery je od ceske premiery nekde v hlave a taky startuje tarantinovskou eru. Film na ktery je mozne se koukat stale, porad jsou tam hlasky, ktere se daji sledovat znova a znova. V podstate je i kritika nemozna, protoze to tak nejak vse k sobe patri a ma to tak byt! LIBI 100!

Anděl Páně (2005)

Po mnoha letech, cekani a pokusech pohadka s velkym P! Kterou je mozno zaradit do zlateho fondu krasnych ceskych pohadek. Velmi vtipna, ciste udelana, bez zadnych desivych a hlavne drahych triku, ktere do klasicke ceske pohadky proste nepatri, dobra lokace, dobri nebo spis vynikajici herci jak v hlavnich tak ve vedlejsich rolich! Proste balzam na dusi, pohadka na kterou se koukam nejen kolem vanoc, ale vzdy, kdyz je potreba zlepsit naladu a kouknout na kousek ceska. Kdyz jsem ji poprve videl, tak to bylo nahodou dlouho pred vanocema a vyzarovalo to z ni vsechno jiz po prvnich scenach. Krasny letni zazitek. Neni jine varianty, nez LIBI 100!

Kapitán Phillips (2013)

Tak nevim, co si o tom filmu mam myslet. Asi kdyby tam nebyl nikdo z hercu "top ten", tak by se jednalo o velmi vypravny a skvele udelany dokumentarni reklamni film o statecnosti obycejnych neozbrojenych obchodnich namorniku, u ktereho by byla navratnost v nedohlednu a navstevnot v kinech by byla dana tim, zda by o nej vubec nejaka distribuce zakopla (spis ne). Vynikajici kamera, perfektni rezije nebo strih pokud chcete, vynikajici poloha Hankse, krasna americka propaganda, uz jen "hambac" tam chybel... Jeste stesti, ze se netleskalo! Taky musim podotknou, ze mi neco nesedelo na ceskem dobingu. Bud to byly jine nesedici hlasy, nebo to nekdo odflaknul. Tak 50 na 50.

Ovládací panel
12. nej uživatel Trinidad a Tobago