Spider-Man: Bez domova (2021)

Konečně můžu aspoň ohodnotit po velmi dlouhé době nějaký film se spidermanem. Od dob Tobey Maguire všechny další filmy stály úplně zaprd, ale vážně úplně. Možná proto jsem se ted tak rozvášnil a dávám 4* protože konečně to bylo sledovatelné. A ne díky Hollandovi a Zendaye. Největší podíl na super filmu měli právě všichni herci z původních filmů. Hlavne tedy ze série s Tobyem. Pro dnešní děti to asi nemá význam, přeci jen byl první Spiderman dvacet let zpět ale pro nás co jsme v té době byli teenageři a sledovali ho ještě na VHS je to super vzpomínka. Takže všemožné kraviny ve filmu mi byly jedno ale tento krásný vzpomínkový zajezd mě fakt potěšil.

Černý krab (2022)

Tož jako jo. Semtam jsem to překlikal v místech kde se řeší jako v každém filmu jestli to tam mají dovézt nebo ne, semtam se trošku střílelo, hodně nudného bruslení a semtam pád do ledu. Víte akorát, že je nějaká válka. Ale na to, že měla jet elita 6 vojáků co umí bruslit (pardon v takové zemi snad umí každý bych řekl) to byli spíš jelita. Asi jim ty dobré už postříleli. Ono když pořád používáte vysílačku, v noci na ledu pořád něčím svítite a všude zapalujete ohně tak, aby šly vidět není nejlepší způsob utajení pozice...Ale nenudil jsem se, moc se tam nevykládá, kdyby jo tak by to šlo do kopru.

Kingsman: První mise (2021)

Neměl bych normálně problém dát hvězdy tři ale kvůli tom jaké byly ty dva díly před tímto musím dát bohužel jen dvě. V porovnání se staršími díly je toto hodně kulhavý vzdálený bratranec. První dva díly byly akční, zajímavé, střelené, divné, šílené a super.  Tento díl se snaží tvářit seriózně, někdy dramaticky ale pak tu máte pár věcí co se snaží tvářit když ne vtipně tak aspoň zajímavě. Ani jedno se nedaří. Film je dlouhý, vztah otce a syna se neřeší a úplně by mohli být společné scény vystřižené protože svým způsobem neměly žádný vliv. Za mě na podívání jo, nenazval bych to ztrátou času ale prošel a nezanechal nic...

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Už asi den po shlédnutí filmu přemýšlím co bylo horší. Jestli film Black Widow nebo toto. Herecké výkony nula ale na to jsem už u Marvel docela zvyklý. Příběh pořád stejná klasika ale proč by ne. Zpracování? Když si člověk odmyslí těch pár záběrů na několik stvoření z mýtů tak všechny filmy jako tygr a drak, kungfu-mela atd mohly být stejně marvelovky jako toto.

Tiché místo (2018)

Nejsem žádný specialista, prostě obyčejný divák ale jak toto může mít takové hodnocení.  Bacha spojler. Ani v dnešní době bych po lese nenechal jít malé děcko poslední 100metru za mnou, natož  když bych věděl co se tam fláká za potvory. A vážně nikdo za celou tu dobu nezjistil, že když jsou příšery s extra citlivým sluchem tak je to zároveň i jejich slabina? To asi před tím těsně vymřel každý chytrý člověk nemluvě o vědcích atd. Obludy odolné všem typům střel? Přes každou zeď se dostanou? V jedné scéně není ani schopna se dostat do auta... Rodina super ale jinak to nedává smysl.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Musím říct, že jsem velmi rád za ušetření peněz a nešel jsem na to do kina. Spiderman si drží stále stejnou úroveň (nemyslím to jako pochvalu) a tento díl byl jako kdyby ještě od pár let zpátky a díval se na spidermana v jeho deseti letech. Film neměl vtip, akci ani pořádný příběh.

Temná věž (2017)

když neberu v potaz to, že mám přečtenou celou Temnou věž tak naprosto netuším co se mi snaží film sdělit a co o pořádně jde...hrůza

Sněhulák (2017)

jestli je kniha fakt dobrá tak flm se velmi ale velmi ale velmi nepovedl

Assassin’s Creed (2016)

Za mě si to zaslouží tři hvězdy, více ne. Myslím, že pro lidi, kteří jsou nepolíbení herní serií je to naprosto zmatečné a nepochopitelné. Snaží se nacpat příliš mnoho informací a ještě příliš mnoho akce do diváka. Film se mi líbil to nepopírám ale přišel mi velmi zmatený.