Skyfall (2012)

Jako divák, kterému je fenomén James Bond naprosto ukradený, jsem k tomuto filmu přistupoval jako k akčnímu snímku a jako takový prostě nemá šanci jakkoliv vyniknout. Odmyslete si Bondovské pozlátko a dostanete film, jakých je ročně dvanáct do tuctu.

Zločin (2011) (seriál)

No ... jak to říct a neurazit. Nebýt toho šokantního a hodně emotivního závěru, tak celkově je tenhle počin na lepší 3 hvězdy. A nechápu, co dělá v popisku seriálu to slovo "mysteriózní" ... opět další demence ČSFD :-) Žádná nitka nezůstala nerozpletena, všechny záhady vysvětleny ... mysteriózní to bylo asi jako mý starý prádlo. Howgh :-)

96 hodin: Odplata (2012)

3 hvězdy ... ale s odřenýma ušima, zavřenýma očima a kdo ví čím ještě :-) Brian je sice pořád bourák, ale režisér a scénárista byli proti a řekli si, že raději zmatlají tuctový akční film, jakých je na Nově 5 do týdne :-)

Hunger Games (2012)

3 hvězdy ... ale bylo to tak tak ... nečekal jsem že dám víc než dvě :-) Kdo neviděl Battle Royal, tomu se to možná bude i líbit, ale v podstatě je to cajdárna pro teenagery :-)

Big Man Japan (2007)

Tři kadibudky ... ale jen za ten power-rangerovský konec ... ten je fakt ultimátní :-D

Dokonalý Spiderman (2012) (seriál)

Příííííííííííííšerně dětinský.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Tohle mne nijak zvlášť nechytlo. Tři hvězdy jen za výpravu a za Buscemiho :-) Sorry, ale víc nepustím ani ždibec.

Amazing Spider-Man (2012)

Jedna hvězda je za to, že je to o Spidermanovi, ta druhá je za to, jak tam krásně lítá na pavučině ... ale to je dost málo, protože zbytek filmu už je jen pro 15leté holčičky, kterým je líto že Twilight už skončil.