• Thriller

Heidi (2005)

pohodový příběh s citlivým zpracováním krásné interiéry,horské prostředí to vše zklidní mysl

Iqaluit (2016)

Jednoduchý příběh,který se v prostředí ve kterém se odehrával, ani nedal natočit jinak.Ale ukázal že ve světě jsou místa kde se lidem žije těžce.Odvrácená strana pozlátka.

Buddy Solitaire (2016)

Film plný zvláštních postaviček kdy musíte dávat velkou pozornost každému slovu abyste pochopili o čem scénář je.A musí se ocenit že tvůrci nesklouzli do laciného, podbízivého dělání srandy za každou cenu.Možná to bude tím že zde hraje spousta neznámých tváří které nemají skoro nic "odehráno" a nemají manýry hvězd.U ktterých mám někdy pocit že se jim stačí nějak postavit se a zatvářit a mají vyděláno...

Hospoda Jamajka (2014) (seriál)

scénář tohoto snímku je napsán podle kdysi velmi vyhledáváné knihy.Byla na levném papíře a když se mi po dlouhém půjčování vrátila byl to jen oškubaný cár.Zfilmování je velmi zajímavým zpracováním. Myslím si, že se tvůrcům podařilo vystihnout vše o čem se v knize píše za jedna.

Mizející kouzelník Dirk Ohm (2015)

emotivní snímek ,kdy chvílemi podlehnete i vy iluzi. Možná si Dirk vytvořil svoji iluzi v tomto konzumním světě a podlehl jí natolik že...no jo,ale co, že....Citlivě vybraná hudba,famózní režie.Scéna v závěru u stolu kde se jakoby oblak vznáší tajemno a kdy možná ani Dirk chvílemi neví co je iluze a co skutečnost a když konečně pochopí je zdrcen? To nikdo neví co se v něm dělo a scénář spekuluje a možná to tak bylo.A úplně závěrečná scéna s osobami a jejich stíny na bělostném sněhu u auta jakoby jsme měli pochopit že všechno se děje ve stínu něčeho,imaginárního.

Ve službách krále (1961)

velice příjemný film na nedělní odpoledne.Nádherně propracované kostýmy,interiéry.Dámy byly nádherné i bez silikonem nacpaných dekoltů.Vynikající dabing

Gomora (2014) (seriál)

zde se ukázaĺo v praxi jako pravdivé pořekadlo "Ševče drž se svého kopyta "Italové si to natočili podle svého bez obvyklého randálu a chaosu který točí jiné země..Neznámé neotřelé tváře,vynikající kamera.prostředí do kterého je seriál zasazen.Potěšilo že šly dva díly za sebou protože čekat týden na svých padesát minut otráví a tak nějak si člověk rozmyslí jestli to chce podstupovat půl roku

Kůže, kterou nosím (2011)

podle traileru mi přišlo jakože to bude řádná blbost.Jenže Almodóvar vzal pevně otěže do rukou a jako vždy se zadařilo

Na míru (2016) odpad!

Dokument na tohle téma bych si představovala jinak