• Thriller

Popelka (2015)

nejhorší Popelka kterou jsem kdy viděla.Fantaskní zpracování afektované chování postav úporná snaha ohromit diváka Zbytečně dlouhé scény tance s princem kdy Popelka jen umě roztáčela šatečky V neposlední řadě - měla tahle Popelka silikony nebo ne? Garderobiéři odvedli famózní práci ,zpracování kostýmů bylo evidentně náročné.A Kate Blanchett chtěla ztvárnit svoji postavu opravdu takhle?

Policie Hamburk (2007) (seriál)

natočeno jakoby v reálu nenajde v tom nic pro sebe ten, kdo je zvyklý nebo má v oblibě, všelijaké až mysteriozní lítačky.Tady je to vše v poklidném duchuPěkné záběry HamburkuVynikající dabing

Živý náklad (2016) odpad!

no jako třešnička na tom dopatlaném dortu byl šedý filtr na kamerách?

Šest žen Henryho Lefaye (2009)

dosti nepřirozená , upovídaná vztahovka ,kdy najednou všichni vědí co mělo být PŘED ale až POTOM si sypou popel na hlavu

Dost! (2016)

další film podle mého gusta = normální.Nevím jak posoudit brutalitu některých záběrů ale asi jinak to natočit nešlo.Myslím že herečka v roli Indry dost pokazila ale režisérka určitě věděla co přesně po roli Indry chce.Znovu zdůrazňuji přirozenou realitu děje

V písku - Příslib svobody (2015)

film asi nezaujme ty kteří jsou hladoví po střílečkách spousty ohně a mrtvol.Myslím že tenhle film se vymyká všem tradičním pojmům.Naprosto nezvyklý scénář a i zfilmování.Myslím že budete sledovat děj a jen s obavami očekávat konecJak tohle může dopadnout?Málo herců na malé části Dánska ale velký příběh

Moos (2016) (TV film)

taková lepší "pildćherovka" ze života Židů.Musí se nechat že děj se odvíjí v odlehčeném,místy úsměvném tonu.Mě se film trefil do nálady.

V nejistotě (2016) odpad!

opět film který jako by neměl režiséra.Jakoby od herců ani nikdo žádný výkon nechtěl ....anebo jen mizerný scénář?